AnaSayfa » Güncel Haberler, Gündem

2013 Asgari Ücret Belirlendi-Asgari Ücret Kaç Para Yükseldi2013

28 Aralık 2012 Hiç Yorum Yapılmamış
Reklam

asgari ucrette zam pazarligi basliyor 150x150 2013 Asgari Ücret Belirlendi Asgari Ücret Kaç Para Yükseldi2013Türk-İş Eğitim Genel Sekreteri ve  asgari ücret Tespit Komisyonu Temsilcisi Ramazan Ağar, TÜİK verileri doğrultusunda asgari ücretin net 1.025 liranın üzerinde olmasını istediklerini belirterek, daha düşük zam oranlarını kabul etmeyeceklerini söylemişti.

aaaaaa

Türk-İş Eğitim Genel Sekreteri ve  asgari ücret Tespit Komisyonu Temsilcisi Ramazan Ağar, TÜİK verileri doğrultusunda asgari ücretin net 1.025 liranın üzerinde olmasını istediklerini belirterek, daha düşük zam oranlarını kabul etmeyeceklerini söylemişti.

Çalışma bakanı Faruk Çelik 2013 yılının asgari ücret miktarını açıkladı.Buna göre 2013 yılının ilk 6 ayında 739 TL’den 774 TL’ye yükseltildi.İkinci 6 ay için 804 TL oldu.  Böylece  2013′ün ilk yarısı için yüzde 4.1, ikinci  yarısı için ise yüzde 4.4 zam yapılmış oldu.

Etiketler:

Bu yazı 28 Aralık Cuma 2012 saat 05:15 tarihinde Güncel Haberler, Gündemkategorisi altında yayınlandı. Bu yazıya yapılacak yorumlardan haberdar olmak için RSS 2.0 beslemesini kullanabilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

Yorum Ekleyebilirsiniz yada Yorumlara Abone Olabilirsiniz. Abone olmak icin tikla via RSS.

Yorum İçinde Sadece Aşağıdaki Html taglarını kullanabilirsiniz.
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*
Önemli Uyarı Sitemizde yer alan yazı, haber, makale, video, yorum ve tüm tıbbi bilgiler sadece genel bilgilendirme amaçlıdır.Bu bilgiler yanlış ve hatalı olabilir yada zamanla geçerliliğini kaybedebilir.Sitede yer alan bu bilgiler hiçbir zaman doktor konsültasyonunun yerini alamaz. Sitemizden indirdiğiniz her türlü dosyayı virüs taramasından geçiriniz.Bu dosyaların güvenilirliğini garanti etmiyoruz.