AnaSayfa » Dini Bilgiler, Güncel Haberler, İslamiyet

2013 Aşure Günü Ne Zaman?

23 Ekim 2013 Hiç Yorum Yapılmamış
Reklam

2013 Aşure Günü Ne Zaman 2013 Aşure Günü Ne Zaman?Kurban bayramını geride bıraktık.Önümüzde yine çok mübarek olan Muharrem ayı bulunmaktadır.Muharrem ayının en büyük özelliği ise içerisinde aşure gününü barındırmasıdır.Aşure günü bilindiği gibi bir çok mucizevi olay yaşanmıştır.Peki bu yıl 2013 Aşure Günü Ne Zaman?

Kurban bayramını geride bıraktık.Önümüzde yine çok mübarek olan Muharrem ayı bulunmaktadır.Muharrem ayının en büyük özelliği ise içerisinde aşure gününü barındırmasıdır.Aşure günü bilindiği gibi bir çok mucizevi olay yaşanmıştır.

2013 Aşure Günü Ne Zaman?

aaaaaa

Bu yıl muharrem ayı 4 Kasım 2013 tarihinde başlayacak.

4 kasım 2013 muharremin birinci günü.

Aşure günü ise 10 muharrem yani 13 kasım 2013 tarihinde kutlanacak

Bu günleri önceden programlayıp azami derecede istifade etmeye çalışmalıdır.

Etiketler:

Bu yazı 23 Ekim Çarşamba 2013 saat 07:21 tarihinde Dini Bilgiler, Güncel Haberler, İslamiyetkategorisi altında yayınlandı. Bu yazıya yapılacak yorumlardan haberdar olmak için RSS 2.0 beslemesini kullanabilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

Yorum Ekleyebilirsiniz yada Yorumlara Abone Olabilirsiniz. Abone olmak icin tikla via RSS.

Yorum İçinde Sadece Aşağıdaki Html taglarını kullanabilirsiniz.
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*
Önemli Uyarı Sitemizde yer alan yazı, haber, makale, video, yorum ve tüm tıbbi bilgiler sadece genel bilgilendirme amaçlıdır.Bu bilgiler yanlış ve hatalı olabilir yada zamanla geçerliliğini kaybedebilir.Sitede yer alan bu bilgiler hiçbir zaman doktor konsültasyonunun yerini alamaz. Sitemizden indirdiğiniz her türlü dosyayı virüs taramasından geçiriniz.Bu dosyaların güvenilirliğini garanti etmiyoruz.