AnaSayfa » Televizyon Programları

2013 Esra Erol’un Bebeğinin Cinsiyeti Ne?

6 Aralık 2013 Hiç Yorum Yapılmamış
Reklam

Esra Erolun Bebeğinin Cinsiyeti Ne 150x150 2013 Esra Erolun Bebeğinin Cinsiyeti Ne?Esra Erol izdivaç programları denince ilk akla gelen isim.Yıllardır izleyicinin beğenisini toplamayı ve ekranlarda kalmayı başardı.Dün kendi programında izleyicilerine bir sürpriz açıklama yaptı ve hamile olduğunu duyurdu.Esra Erol’un Bebeğinin Cinsiyeti Ne?Esra Erol izdivaç programları denince ilk akla gelen isim.Yıllardır izleyicinin beğenisini toplamayı ve ekranlarda kalmayı başardı.Dün kendi programında izleyicilerine bir sürpriz açıklama yaptı ve hamile olduğunu duyurdu.

Esra Erol dün canlı yayında duygusal bir şekilde tekrar anne olacağını açıkladı.Açıklamak için 12 haftalık olmasını beklediğini söyleyen güzel sunucunun mutluluğu gözlerinden okunuyordu.

aaaaaa

Henüz çok yeni olduğu için bebeğin cinsiyeti belli değil.Belli olunca yine sitemizden öğrenebilirsiniz.

Esra Erol’un Bebeğinin Cinsiyeti Ne?

 

Etiketler:

Bu yazı 6 Aralık Cuma 2013 saat 19:12 tarihinde Televizyon Programlarıkategorisi altında yayınlandı. Bu yazıya yapılacak yorumlardan haberdar olmak için RSS 2.0 beslemesini kullanabilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

Yorum Ekleyebilirsiniz yada Yorumlara Abone Olabilirsiniz. Abone olmak icin tikla via RSS.

Yorum İçinde Sadece Aşağıdaki Html taglarını kullanabilirsiniz.
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*
Önemli Uyarı Sitemizde yer alan yazı, haber, makale, video, yorum ve tüm tıbbi bilgiler sadece genel bilgilendirme amaçlıdır.Bu bilgiler yanlış ve hatalı olabilir yada zamanla geçerliliğini kaybedebilir.Sitede yer alan bu bilgiler hiçbir zaman doktor konsültasyonunun yerini alamaz. Sitemizden indirdiğiniz her türlü dosyayı virüs taramasından geçiriniz.Bu dosyaların güvenilirliğini garanti etmiyoruz.