AnaSayfa » EĞİTİM-ÖĞRETİM

YGS Soruları ve Cevapları Videolu Anlatım

1 Nisan 2012 Hiç Yorum Yapılmamış
Reklam

1 Nisan tarihi Türkiyede’ki milyonlarca genci yakından ilgilendiren bir tarihti. Milyonlarca öğrencinin yanısıra milyonlarca aile de bugünü dört gözle bekliyordu. Dualar okundu, türbeler ziyaret edildi. Uzmanların görüşleri dinlendi. Bugün ise saatler 10:00 gösterdiğinde bir çok kişi heyecan tavan yaptı. Sınav sonrası ise öğrenciler ve aileler bir an önce kaç net yaptığını öğrenmek istiyordu. İŞTE ÖĞRENCİLERİN Merakla Beklediği Cevaplar..

MATEMATİK SORU VE CEVAPLARI

TÜRKÇE 1 SORU VE CEVAPLARI

TÜRKÇE 2 SORU VE CEVAPLARI

TARİH SORU VE CEVAPLARI

COĞRAFYA SORU VE CEVAPLARI

aaaaaa

FELSEFE SORU VE CEVAPLARI

GEOMETRİ SORU VE CEVAPLARI

FİZİK SORU VE CEVAPLARI

KİMYA SORU VE CEVAPLARI

BİYOLOJİ SORU VE CEVAPLARI

 

ygsvideo1 YGS Soruları ve Cevapları Videolu Anlatım

Etiketler: , ,

Bu yazı 1 Nisan Pazar 2012 saat 21:23 tarihinde EĞİTİM-ÖĞRETİMkategorisi altında yayınlandı. Bu yazıya yapılacak yorumlardan haberdar olmak için RSS 2.0 beslemesini kullanabilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

Yorum Ekleyebilirsiniz yada Yorumlara Abone Olabilirsiniz. Abone olmak icin tikla via RSS.

Yorum İçinde Sadece Aşağıdaki Html taglarını kullanabilirsiniz.
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*
Önemli Uyarı Sitemizde yer alan yazı, haber, makale, video, yorum ve tüm tıbbi bilgiler sadece genel bilgilendirme amaçlıdır.Bu bilgiler yanlış ve hatalı olabilir yada zamanla geçerliliğini kaybedebilir.Sitede yer alan bu bilgiler hiçbir zaman doktor konsültasyonunun yerini alamaz. Sitemizden indirdiğiniz her türlü dosyayı virüs taramasından geçiriniz.Bu dosyaların güvenilirliğini garanti etmiyoruz.