AnaSayfa » EĞİTİM-ÖĞRETİM, Güncel Haberler

Açık Öğretim Lisesi Sınav Sonuçları2013

28 Ocak 2013 Hiç Yorum Yapılmamış
Reklam

açık öğretim sınav sonuçları 150x150 Açık Öğretim Lisesi Sınav Sonuçları2013Açık öğretim lisesi 1 dönem sınavı geçtiğimiz hafta sonu yani 19-20 ocak tarihlerinde yapıldı.Peki sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?Sınav soruları ve cevapları açıklandı mı hepsi haberimizde.

aaaaaa

Açık öğretim güz dönemi sınavları sona erdi.Sınavın sonuçları henüz açıklanmadı.Sınavın açıklanma tarihi 3 mart 2013 olarak belirlendi.Bu tarihte açık öğretim lisesinin resmi veb. sitesinden öğrenci girişi yaparak sınav sonucunuzu öğrenebilirsiniz.Sınav sorularını ise sınava girdiğiniz okula giderek tein edebilirsiniz.Sınava girerken kitapçığa isminizi yazdığınız takdirde kitapçığa ulaşmanız da son derece kolaylaşır.Böylelikle kendinizi tekrar kontrol etme imkanı da bulabilirsiniz.Sınav soruları ve cevap anahtarı henüz internet ortamında yayınlanmamıştır.Yayınlandığı takdirde yine sitemizden öğrenebileceksiniz.

Etiketler:

Bu yazı 28 Ocak Pazartesi 2013 saat 08:04 tarihinde EĞİTİM-ÖĞRETİM, Güncel Haberlerkategorisi altında yayınlandı. Bu yazıya yapılacak yorumlardan haberdar olmak için RSS 2.0 beslemesini kullanabilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

Yorum Ekleyebilirsiniz yada Yorumlara Abone Olabilirsiniz. Abone olmak icin tikla via RSS.

Yorum İçinde Sadece Aşağıdaki Html taglarını kullanabilirsiniz.
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*
Önemli Uyarı Sitemizde yer alan yazı, haber, makale, video, yorum ve tüm tıbbi bilgiler sadece genel bilgilendirme amaçlıdır.Bu bilgiler yanlış ve hatalı olabilir yada zamanla geçerliliğini kaybedebilir.Sitede yer alan bu bilgiler hiçbir zaman doktor konsültasyonunun yerini alamaz. Sitemizden indirdiğiniz her türlü dosyayı virüs taramasından geçiriniz.Bu dosyaların güvenilirliğini garanti etmiyoruz.