AnaSayfa » Magazin Dünyası

Aslı Enver İle Birkan Sokullu Evlendi, Aslı Enver İle Birkan Sokullu Nikahının Ayrıntıları Ve Görüntüleri

16 Temmuz 2012 Hiç Yorum Yapılmamış
Reklam

11123 asli enver birkan sokullu 150x150 Aslı Enver İle Birkan Sokullu Evlendi, Aslı Enver İle Birkan Sokullu Nikahının Ayrıntıları Ve GörüntüleriKavak Yellerinin Aslı’sı şimdilerde de suskunlar dizisinde oynayan Alı Enver ve Birkan Sokullu önceki gün dünya evine girdiler.Düğün görüntüleri ve ayrıntıları…

aaaaaa

Düğün  Bahçeköy Event Garden’da oldu.300 kişinin katıldığı nikahı Kadıköy Belediye başkanı kıydı.Çiftin nikah şahitleri yapımcı Tmur Savcı ve menejer Ayşe Barım oldu.Ünlü çift balayı için  Tayland’ın Phuket Adası’nı seçti.

Etiketler: ,

Bu yazı 16 Temmuz Pazartesi 2012 saat 07:55 tarihinde Magazin Dünyasıkategorisi altında yayınlandı. Bu yazıya yapılacak yorumlardan haberdar olmak için RSS 2.0 beslemesini kullanabilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

Yorum Ekleyebilirsiniz yada Yorumlara Abone Olabilirsiniz. Abone olmak icin tikla via RSS.

Yorum İçinde Sadece Aşağıdaki Html taglarını kullanabilirsiniz.
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*
Önemli Uyarı Sitemizde yer alan yazı, haber, makale, video, yorum ve tüm tıbbi bilgiler sadece genel bilgilendirme amaçlıdır.Bu bilgiler yanlış ve hatalı olabilir yada zamanla geçerliliğini kaybedebilir.Sitede yer alan bu bilgiler hiçbir zaman doktor konsültasyonunun yerini alamaz. Sitemizden indirdiğiniz her türlü dosyayı virüs taramasından geçiriniz.Bu dosyaların güvenilirliğini garanti etmiyoruz.