AnaSayfa » Güncel Haberler

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın Ağladığı Video

23 Ağustos 2013 Hiç Yorum Yapılmamış
Reklam

Başbakan Recep Tayyip Erdoğanın Ağladığı Video 150x150 Başbakan Recep Tayyip Erdoğanın Ağladığı VideoBaşbakan Recep Tayyip Erdoğan dün katıldığı bir tv programında canlı yayında göz yaşlarına boğuldu.Suriye’de öldürülen Esma’nın babasının Esma’nın ölümünden sonra yazdığı mektuba duygulanan Erdoğan göz yaşlarıyla gündeme oturdu.Kendisinin de benzer bir durum yaşadığını belirten ve bu yüzden çok etkilendiğini söyleyen Erdoğan’ın o görüntüleri ve ayrıntılar….

aaaaaa

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan dün katıldığı bir tv programında canlı yayında göz yaşlarına boğuldu.Suriye’de öldürülen Esma’nın babasının Esma’nın ölümünden sonra yazdığı mektuba duygulanan Erdoğan göz yaşlarıyla gündeme oturdu.Kendisinin de benzer bir durum yaşadığını belirten ve bu yüzden çok etkilendiğini söyleyen Erdoğan’ın o görüntüleri ve ayrıntılar….

 

Etiketler:

Bu yazı 23 Ağustos Cuma 2013 saat 18:23 tarihinde Güncel Haberlerkategorisi altında yayınlandı. Bu yazıya yapılacak yorumlardan haberdar olmak için RSS 2.0 beslemesini kullanabilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

Yorum Ekleyebilirsiniz yada Yorumlara Abone Olabilirsiniz. Abone olmak icin tikla via RSS.

Yorum İçinde Sadece Aşağıdaki Html taglarını kullanabilirsiniz.
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*
Önemli Uyarı Sitemizde yer alan yazı, haber, makale, video, yorum ve tüm tıbbi bilgiler sadece genel bilgilendirme amaçlıdır.Bu bilgiler yanlış ve hatalı olabilir yada zamanla geçerliliğini kaybedebilir.Sitede yer alan bu bilgiler hiçbir zaman doktor konsültasyonunun yerini alamaz. Sitemizden indirdiğiniz her türlü dosyayı virüs taramasından geçiriniz.Bu dosyaların güvenilirliğini garanti etmiyoruz.