AnaSayfa » Dizi Haberleri

Benim İçin Üzülmede Çalan Şarkı Dinle 27 Kasım Salı

27 Kasım 2012 Hiç Yorum Yapılmamış
Reklam

cij8r2fi93 150x150 Benim İçin Üzülmede Çalan Şarkı Dinle 27 Kasım SalıBenim için üzülme dizisinin 2. bölümünde izleyenlerin oldukça hoşuna giden bir şarkı dikkat çekti.Merak edenler ve dinlemek isteyenler için Atv de yayınlanan benim için üzülme dizisinin yeni bölümünde çalan şarkı.Benim İçin Üzülmede Çalan Şarkı Dinle 27 Kasım Salı

Geçtiğimiz salı günü yayınlanan bölümüyle oldukça ilgi gören dizinin bu haftaki bölümü de oldukça ilgi çekti.Yıllardır salı günlerinin rakipsiz dizisi olan öyle bir geçer zamankiyi bile geride bırakan bu yeni dizi bakalım gelecek bölümlerde de aynı ilgiyi görebilecek mi.

aaaaaa

 

Etiketler:

Bu yazı 27 Kasım Salı 2012 saat 20:20 tarihinde Dizi Haberlerikategorisi altında yayınlandı. Bu yazıya yapılacak yorumlardan haberdar olmak için RSS 2.0 beslemesini kullanabilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

Yorum Ekleyebilirsiniz yada Yorumlara Abone Olabilirsiniz. Abone olmak icin tikla via RSS.

Yorum İçinde Sadece Aşağıdaki Html taglarını kullanabilirsiniz.
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*
Önemli Uyarı Sitemizde yer alan yazı, haber, makale, video, yorum ve tüm tıbbi bilgiler sadece genel bilgilendirme amaçlıdır.Bu bilgiler yanlış ve hatalı olabilir yada zamanla geçerliliğini kaybedebilir.Sitede yer alan bu bilgiler hiçbir zaman doktor konsültasyonunun yerini alamaz. Sitemizden indirdiğiniz her türlü dosyayı virüs taramasından geçiriniz.Bu dosyaların güvenilirliğini garanti etmiyoruz.