AnaSayfa » Kadınca, Kişisel Bakım, Önemli Bilgiler

Cildi Güzelleştiren Besinler Hangileridir?

14 Eylül 2012 Hiç Yorum Yapılmamış
Reklam

cildi guzellestiren sebze ve meyveler 150x150 Cildi Güzelleştiren Besinler Hangileridir?Cildinizin parlak ve pürüzsüz olmasını ve geç kırışmasını istiyorsanız bu sayede de olduğunuzdan daha genç görünmek istiyorsanız bu besinleri sık ve bol tüketmelisiniz.Cildi Güzelleştiren besinler Hangileridir?

Cildi güzelleştiren meyveler şunlardır;

Ananas,çilek,elma,nar ve enginardır.Bunlar çok güçlü birer antioksidandır cildinizdeki toksinlerin atılmasını hızlandırır ve cildi yeniler.

aaaaaa

Cildi güzelleştiren sebzeler ve diğer besinler;

Domates,süt, zeytin yağı,ıspanak, ve somon balığı.

Bu besinleri hayatınızda sık tüketmeye başladığınız takdirde siz de farkı göreceksiniz.Mühim olan çok yemek değil düzenli ve sürekli tüketmektir.

 

Etiketler:

Bu yazı 14 Eylül Cuma 2012 saat 06:58 tarihinde Kadınca, Kişisel Bakım, Önemli Bilgilerkategorisi altında yayınlandı. Bu yazıya yapılacak yorumlardan haberdar olmak için RSS 2.0 beslemesini kullanabilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

Yorum Ekleyebilirsiniz yada Yorumlara Abone Olabilirsiniz. Abone olmak icin tikla via RSS.

Yorum İçinde Sadece Aşağıdaki Html taglarını kullanabilirsiniz.
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*
Önemli Uyarı Sitemizde yer alan yazı, haber, makale, video, yorum ve tüm tıbbi bilgiler sadece genel bilgilendirme amaçlıdır.Bu bilgiler yanlış ve hatalı olabilir yada zamanla geçerliliğini kaybedebilir.Sitede yer alan bu bilgiler hiçbir zaman doktor konsültasyonunun yerini alamaz. Sitemizden indirdiğiniz her türlü dosyayı virüs taramasından geçiriniz.Bu dosyaların güvenilirliğini garanti etmiyoruz.