AnaSayfa » Sinema Dünyası, Yaşam Haberleri

‘Dabbe Bir Cin Vakası’ Filminde Gerçek Cin Görüntüleri Mi Kullanıldı?

30 Haziran 2012 Hiç Yorum Yapılmamış
Reklam

 Dabbe Bir Cin Vakası Filminde Gerçek Cin Görüntüleri Mi Kullanıldı?3 Ağustosta vizyona girecek olan Dabbe bir cin vakası filminin yönetmeni Hasan Karacadağ çarpıcı açıklamalar yaptı.’Dabbe Bir Cin Vakası’ Filminde Gerçek Cin Görüntüleri Mi Kullanıldı?

aaaaaa

Filmin yönetmeni Hasan Karacadağ filmde gerçek cin görüntüleri kullandığını açıkladı.“Ankara GATA Tıp Fakültesi’nde öğrenci olduğum senelerde karşılaştığım bu özel olayın, seneler sonra tekrar üzerinde çalıştım ve korku sinemacısı kimliğimle yeniden yorumlayınca beni bile ürperten bir film ortaya çıktığını gördüm” diyen Karacadağ, filmde gerçek cin görüntüsü içeren video kayıtları kullandıklarını iddia etti.

Etiketler: ,

Bu yazı 30 Haziran Cumartesi 2012 saat 15:41 tarihinde Sinema Dünyası, Yaşam Haberlerikategorisi altında yayınlandı. Bu yazıya yapılacak yorumlardan haberdar olmak için RSS 2.0 beslemesini kullanabilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

Yorum Ekleyebilirsiniz yada Yorumlara Abone Olabilirsiniz. Abone olmak icin tikla via RSS.

Yorum İçinde Sadece Aşağıdaki Html taglarını kullanabilirsiniz.
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*
Önemli Uyarı Sitemizde yer alan yazı, haber, makale, video, yorum ve tüm tıbbi bilgiler sadece genel bilgilendirme amaçlıdır.Bu bilgiler yanlış ve hatalı olabilir yada zamanla geçerliliğini kaybedebilir.Sitede yer alan bu bilgiler hiçbir zaman doktor konsültasyonunun yerini alamaz. Sitemizden indirdiğiniz her türlü dosyayı virüs taramasından geçiriniz.Bu dosyaların güvenilirliğini garanti etmiyoruz.