AnaSayfa » Magazin Dünyası

Deniz Seki Kiminle Nişanlandı-Nişan Resimleri ve Ayrıntılar

3 Ocak 2013 Hiç Yorum Yapılmamış
Reklam

denizseki nisan 150x150 Deniz Seki Kiminle Nişanlandı Nişan Resimleri ve AyrıntılarGeçtiğimiz senelerde adını sürekli olaylarda duyduğumuz aşk ve özel hayatıyla gündemden düşmeyen sanatçı Deniz seki 2013′ün ilk günlerinde sürpriz şekilde nişanlandı.Hem de kendisi ve tanıdıkları için ilginç sayılabilecek birisiyle.Deniz Seki Kiminle Nişanlandı?

aaaaaa

Deniz sekinin nişan haberi kardeşi Serkan Seki tarafından twitter hesabından duyuruldu.Yılbaşı gecesinde Kıbrıs’ta sahne alan sanatcı 6 aydır birlikte oldukları aynı zamanda çocukluk aşkı da olan Faruk Salman’dan evlilik teklifi aldı.,Seki’ye kuliste orkestra üyelerinin çaldığı romantik müzikler, mum ışıkları ve patlayan konfetiler eşliğinde nişan yüzüğünü uzatıp, evlenme teklif etti.Oldukça duygulanan Seki’nin Salman’ın bu sürpriz evlilik teklifine gözyaşları arasında evet dediği öğrenildi.

Etiketler:

Bu yazı 3 Ocak Perşembe 2013 saat 07:02 tarihinde Magazin Dünyasıkategorisi altında yayınlandı. Bu yazıya yapılacak yorumlardan haberdar olmak için RSS 2.0 beslemesini kullanabilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

Yorum Ekleyebilirsiniz yada Yorumlara Abone Olabilirsiniz. Abone olmak icin tikla via RSS.

Yorum İçinde Sadece Aşağıdaki Html taglarını kullanabilirsiniz.
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*
Önemli Uyarı Sitemizde yer alan yazı, haber, makale, video, yorum ve tüm tıbbi bilgiler sadece genel bilgilendirme amaçlıdır.Bu bilgiler yanlış ve hatalı olabilir yada zamanla geçerliliğini kaybedebilir.Sitede yer alan bu bilgiler hiçbir zaman doktor konsültasyonunun yerini alamaz. Sitemizden indirdiğiniz her türlü dosyayı virüs taramasından geçiriniz.Bu dosyaların güvenilirliğini garanti etmiyoruz.