Dişler Nasıl Beyazlar-Dişleri Beyazlatmak İçin Pratik Çözümler

Your ads will be inserted here by

Easy AdSense.

Please go to the plugin admin page to
Paste your ad code OR
Suppress this ad slot.

Dişler Nasıl Beyazlar Dişleri Beyazlatmak İçin Pratik Çözümler 150x150 Dişler Nasıl Beyazlar Dişleri Beyazlatmak İçin Pratik ÇözümlerDişler hayatın her aşamasında özellikle ikili ilişkilerde önemli olmuştur.Gerek eşinizle ilişkilerinizde gerekse iş hayatınızda iş görüşmelerinizde ilk bakışta dikkati dişler çeker.Bazen bir gülümseme herşeyi bitirir ya da başlatır.Bu nedenle beyaz ve bakımlı dişlere sahip olmak bir nevi başarılı olmak demektir.Dişler Nasıl Beyazlar-Dişleri Beyazlatmak İçin Pratik Çözümler

Dişleri Beyazlatmak İçin Pratik Çözümler

Diş beyazlatmada en bilinen ve halk arasında yaygın olan karbonattır.Gerçekten düzenli kullanıldığı takdirde iyi bir beyazlatıcı olmuştur.Her gün dişleri fırçaladıktan sonra karbonatla dişlerinizi ovarsanız dişleriniz beyazlayacaktır.

Diğer bir doğal yöntem ise limondur.Limonun kabuğunu dilerseniz dişlerinize sürterek dilerseniz de toz haline getirip diş fırçası ile fırçalayarak kullanın.Bu da dişlerinizin beyazlamasını sağlayacaktır.

Kullandığınız diş macunu da son derece önemli.Doktorların tavsiye ettiği macunları kullanmakta fayda var.

Ayrıca sofra tuzu da diş beyazlatma etkisine sahiptir.Dişlere uygulandığında hem ağızdaki bakterilerin yok olmasına hem de beyazlamasına yardımcı olur.

Bu yöntemleri düzenli uygularsanız faydasını görürsünüz.Bir kaç gün veya sadece lazım olduğu zaman yaparsanız istediğiniz sonucu almanız mümkün olmayabilir.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>