AnaSayfa » Önemli Bilgiler, Pratik Bilgiler

Dişler Nasıl Beyazlar-Dişleri Beyazlatmak İçin Pratik Çözümler

9 Ekim 2013 Hiç Yorum Yapılmamış
Reklam

Dişler Nasıl Beyazlar Dişleri Beyazlatmak İçin Pratik Çözümler 150x150 Dişler Nasıl Beyazlar Dişleri Beyazlatmak İçin Pratik ÇözümlerDişler hayatın her aşamasında özellikle ikili ilişkilerde önemli olmuştur.Gerek eşinizle ilişkilerinizde gerekse iş hayatınızda iş görüşmelerinizde ilk bakışta dikkati dişler çeker.Bazen bir gülümseme herşeyi bitirir ya da başlatır.Bu nedenle beyaz ve bakımlı dişlere sahip olmak bir nevi başarılı olmak demektir.Dişler Nasıl Beyazlar-Dişleri Beyazlatmak İçin Pratik Çözümler

Dişleri Beyazlatmak İçin Pratik Çözümler

Diş beyazlatmada en bilinen ve halk arasında yaygın olan karbonattır.Gerçekten düzenli kullanıldığı takdirde iyi bir beyazlatıcı olmuştur.Her gün dişleri fırçaladıktan sonra karbonatla dişlerinizi ovarsanız dişleriniz beyazlayacaktır.

Diğer bir doğal yöntem ise limondur.Limonun kabuğunu dilerseniz dişlerinize sürterek dilerseniz de toz haline getirip diş fırçası ile fırçalayarak kullanın.Bu da dişlerinizin beyazlamasını sağlayacaktır.

aaaaaa

Kullandığınız diş macunu da son derece önemli.Doktorların tavsiye ettiği macunları kullanmakta fayda var.

Ayrıca sofra tuzu da diş beyazlatma etkisine sahiptir.Dişlere uygulandığında hem ağızdaki bakterilerin yok olmasına hem de beyazlamasına yardımcı olur.

Bu yöntemleri düzenli uygularsanız faydasını görürsünüz.Bir kaç gün veya sadece lazım olduğu zaman yaparsanız istediğiniz sonucu almanız mümkün olmayabilir.

 

Etiketler:

Bu yazı 9 Ekim Çarşamba 2013 saat 05:26 tarihinde Önemli Bilgiler, Pratik Bilgilerkategorisi altında yayınlandı. Bu yazıya yapılacak yorumlardan haberdar olmak için RSS 2.0 beslemesini kullanabilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

Yorum Ekleyebilirsiniz yada Yorumlara Abone Olabilirsiniz. Abone olmak icin tikla via RSS.

Yorum İçinde Sadece Aşağıdaki Html taglarını kullanabilirsiniz.
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*
Önemli Uyarı Sitemizde yer alan yazı, haber, makale, video, yorum ve tüm tıbbi bilgiler sadece genel bilgilendirme amaçlıdır.Bu bilgiler yanlış ve hatalı olabilir yada zamanla geçerliliğini kaybedebilir.Sitede yer alan bu bilgiler hiçbir zaman doktor konsültasyonunun yerini alamaz. Sitemizden indirdiğiniz her türlü dosyayı virüs taramasından geçiriniz.Bu dosyaların güvenilirliğini garanti etmiyoruz.