AnaSayfa » Güncel Haberler, SGK

Dul Kadınlara Çifte Maaş Verilecek Mi?

4 Temmuz 2012 Hiç Yorum Yapılmamış
Reklam

maaş 150x150 Dul Kadınlara Çifte Maaş Verilecek Mi?Yargıtayın dul kadına hem kocasından hem babasından maaş verilmesi istemine SGK ne yanıt verdi.

aaaaaa

500 bin dul kadını ilgilendiren çifte maaş istemine SGK tek bir maaş verebiliriz diye itraz etti.Bu kadar kişiye çifte maaş verilmesinin altından kalkamayız diyerek SGK itirazını bildirdi.

Etiketler: ,

Bu yazı 4 Temmuz Çarşamba 2012 saat 06:45 tarihinde Güncel Haberler, SGKkategorisi altında yayınlandı. Bu yazıya yapılacak yorumlardan haberdar olmak için RSS 2.0 beslemesini kullanabilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

Yorum Ekleyebilirsiniz yada Yorumlara Abone Olabilirsiniz. Abone olmak icin tikla via RSS.

Yorum İçinde Sadece Aşağıdaki Html taglarını kullanabilirsiniz.
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*
Önemli Uyarı Sitemizde yer alan yazı, haber, makale, video, yorum ve tüm tıbbi bilgiler sadece genel bilgilendirme amaçlıdır.Bu bilgiler yanlış ve hatalı olabilir yada zamanla geçerliliğini kaybedebilir.Sitede yer alan bu bilgiler hiçbir zaman doktor konsültasyonunun yerini alamaz. Sitemizden indirdiğiniz her türlü dosyayı virüs taramasından geçiriniz.Bu dosyaların güvenilirliğini garanti etmiyoruz.