AnaSayfa » Genel Kültür

Ebrar İsminin Anlamı Nedir?

1 Ekim 2013 Hiç Yorum Yapılmamış
Reklam

Ebrar İsminin Anlamı Nedir1 150x150 Ebrar İsminin Anlamı Nedir?Bebek bekleyenler için oldukça zor bir iştir isim seçimi.Artık günümüzde büyüklerin isimlerini koymak yaşatmak fikri rafa kalkmış gibi görünüyor.Şimdilerde yeni trend değişik ve kulağa farklı gelen isimler koymak oldu.Bunlardan birisi de Ebrar ismi.Ebrar İsminin Anlamı Nedir?

Bebek bekleyenler için oldukça zor bir iştir isim seçimi.Artık günümüzde büyüklerin isimlerini koymak yaşatmak fikri rafa kalkmış gibi görünüyor.Şimdilerde yeni trend değişik ve kulağa farklı gelen isimler koymak oldu.Bunlardan birisi de Ebrar ismi.

Ebrar İsminin Anlamı Nedir?

aaaaaa

Ebrar Arapça kökenli  çoğul bir kelimedir.

Kur’anda da yer alır.

Kelime anlamı olarak;Hayır sahipleri,iyilik yapanlar anlamındadır.Ayrıca özü sözü bir olan dindar anlamına da gelmektedir.

Etiketler:

Bu yazı 1 Ekim Salı 2013 saat 11:45 tarihinde Genel Kültürkategorisi altında yayınlandı. Bu yazıya yapılacak yorumlardan haberdar olmak için RSS 2.0 beslemesini kullanabilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

Yorum Ekleyebilirsiniz yada Yorumlara Abone Olabilirsiniz. Abone olmak icin tikla via RSS.

Yorum İçinde Sadece Aşağıdaki Html taglarını kullanabilirsiniz.
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*
Önemli Uyarı Sitemizde yer alan yazı, haber, makale, video, yorum ve tüm tıbbi bilgiler sadece genel bilgilendirme amaçlıdır.Bu bilgiler yanlış ve hatalı olabilir yada zamanla geçerliliğini kaybedebilir.Sitede yer alan bu bilgiler hiçbir zaman doktor konsültasyonunun yerini alamaz. Sitemizden indirdiğiniz her türlü dosyayı virüs taramasından geçiriniz.Bu dosyaların güvenilirliğini garanti etmiyoruz.