AnaSayfa » Magazin Dünyası, Yaşam Haberleri

Ebru Akel Evlendi- Düğünden Resimler Ve Ayrıntılar

31 Ağustos 2012 Hiç Yorum Yapılmamış
Reklam

ebru akel 2 150x150 Ebru Akel Evlendi  Düğünden Resimler Ve AyrıntılarÜnlü oyuncu ve sunucu Ebru Akeln 3 aydır nişanlı olduğu iş adamı Özer Sancak’la İstanbul Kuruçeşme’de evlendi.Düğüne basın alınmazken değim yerindeyse kuş uçurtulmadı.

aaaaaa

Yaklaşık 400 kişinin katıldığı düğün Kuruçeşme’de Les Ottomans otelde gerçekleşti.Basının alınmadığı düğünün görüntülerini avetliler twitterdan paylaştı.İşte o görüntüler.

Etiketler:

Bu yazı 31 Ağustos Cuma 2012 saat 07:00 tarihinde Magazin Dünyası, Yaşam Haberlerikategorisi altında yayınlandı. Bu yazıya yapılacak yorumlardan haberdar olmak için RSS 2.0 beslemesini kullanabilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

Yorum Ekleyebilirsiniz yada Yorumlara Abone Olabilirsiniz. Abone olmak icin tikla via RSS.

Yorum İçinde Sadece Aşağıdaki Html taglarını kullanabilirsiniz.
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*
Önemli Uyarı Sitemizde yer alan yazı, haber, makale, video, yorum ve tüm tıbbi bilgiler sadece genel bilgilendirme amaçlıdır.Bu bilgiler yanlış ve hatalı olabilir yada zamanla geçerliliğini kaybedebilir.Sitede yer alan bu bilgiler hiçbir zaman doktor konsültasyonunun yerini alamaz. Sitemizden indirdiğiniz her türlü dosyayı virüs taramasından geçiriniz.Bu dosyaların güvenilirliğini garanti etmiyoruz.