AnaSayfa » Kadınca, Sağlık

Ebru Şallı 21 Günlük Kür Etkili Mi?21 Günlük Kür Hakkında Bilmek İstediğiniz Her Şey

29 Nisan 2013 Hiç Yorum Yapılmamış
Reklam

Ebru Şallı 21 Günlük Kür Etkili Mi 150x150 Ebru Şallı 21 Günlük Kür Etkili Mi?21 Günlük Kür Hakkında Bilmek İstediğiniz Her ŞeyHavalar Isındı.Akdeniz sahillerinde insanlar denize girmeye başladı bile.Bayanların kışın aldığı kiloları verme telaşı da başladı.Son dönemde Ebru Şallı 21 günlük kürle en çok takip edilen kişi haline geldi.Peki Ebru Şallı 21 Günlük Kür Etkili Mi?21 Günlük Kür Hakkında Bilmek İstediğiniz Her Şey

İnsanlara 21 günde sıkı diyet ve sporla forma girmek mantıklı gelmekte.Platesin de en hızlı sonuç veren sporlar arasında olduğu bir gerçek.

aaaaaa

Peki bu 21 günlük kür uygulanırken nelere dikkat edilmeli;

Ebru Şallı bu kürle alakalı olarak yeni bir dvd çıkardı.Bu dvd yi alma imkanı olmayanlar için kendi tv programındaki seansları uygulayabilirsiniz.21 gün boyunca düzenli olarak plates yapar aynı zamanda her gün 40 dakika yürürseniz bir de yediklerinize dikkat eder ve sıkı bir diyet programı uygularsanız forma girmeniz mümkün.Fakat bu tarz kürlerin sonrası daha da önemli oluyor.Tekrar geriye dönüp kiloları almamak için hareketi ve düzenli beslenmeyi bırakmamalısınız.Yanibu durumu yaşam tarzı haline getirmeliyiz.

Etiketler:

Bu yazı 29 Nisan Pazartesi 2013 saat 08:42 tarihinde Kadınca, Sağlıkkategorisi altında yayınlandı. Bu yazıya yapılacak yorumlardan haberdar olmak için RSS 2.0 beslemesini kullanabilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

Yorum Ekleyebilirsiniz yada Yorumlara Abone Olabilirsiniz. Abone olmak icin tikla via RSS.

Yorum İçinde Sadece Aşağıdaki Html taglarını kullanabilirsiniz.
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*
Önemli Uyarı Sitemizde yer alan yazı, haber, makale, video, yorum ve tüm tıbbi bilgiler sadece genel bilgilendirme amaçlıdır.Bu bilgiler yanlış ve hatalı olabilir yada zamanla geçerliliğini kaybedebilir.Sitede yer alan bu bilgiler hiçbir zaman doktor konsültasyonunun yerini alamaz. Sitemizden indirdiğiniz her türlü dosyayı virüs taramasından geçiriniz.Bu dosyaların güvenilirliğini garanti etmiyoruz.