AnaSayfa » Güncel Haberler, Magazin Dünyası

Ebru Şallı Ve Harun Tan Neden Boşandı?Şok Ayrılığın Ayrıntıları Ne?

13 Temmuz 2013 Hiç Yorum Yapılmamış
Reklam

Ebru Şallı Ve Harun Tan Neden Boşandı Şok Ayrılığın Ayrıntıları Ne 150x150 Ebru Şallı Ve Harun Tan Neden Boşandı?Şok Ayrılığın Ayrıntıları Ne?11 yıllık evliliklerini sessiz sedasız bir şekilde bitiren Ebru Şallı ve Harun Tan bu kararla yakınlarını ve hayranlarını şok etti.Magazin dünyasında örnek gösterilen çiftler arasında yer alan ve her daim gözden uzak kalmayı tercih eden çift neden boşanma kararı aldı.Ebru Şallı Ve Harun Tan Neden Boşandı?Şok Ayrılığın Ayrıntıları Ne?

aaaaaa

Üç yıllık birlikteliğin ardından 2002′de dünya evine giren ve 11 yıl boyunca ‘örnek’ olarak gösterilen Harun Tan ve Ebru Şallı kimseler duymadan boşandı. Çift, Gaziosmanpaşa 1′inci Aile Mahkemesi’ne gizlice başvuru yaparak boşanmak istediklerini bildirdi. Önceki gün duruşması yapılan davada avukatları ile hazır bulunan çift resmen boşanmış oldu. Birbirlerinden hiçbir talepte bulunmayan çift çocuklarının velayeti konusunda da anlaştı. Çiftin 9 yaşındaki oğlu Beren’in velayeti Harun Tan’a, 3 yaşındaki oğlu Pars’ın velayeti ise Ebru Şallı’ya verildi. 1997′de Ozan Orhon’la yaptığı bir yıl süren evliliğin ardından Harun Tan’la ikinci kez dünya evine giren eşine duyduğu aşkı her fırsatta dile getiriyordu. Kendini dünyanın en şanslı kadını olarak tanımlayan Ebru Şallı her röportajında “Harun’a deliler gibi âşığım”diyordu. Ancak Şallı’nın geçen yıl bir dergiye verdiği röportajda “Çocuk sahibi olmak romantizmi öldürüyor” sözleri çiftin evliliği hakkında kafaları karıştırmıştı. 36 yaşındaki Şallı, son yıllarda verdiği pilates dersleri ve yaptığı pilates programlarıyla adını duyurdu.

Etiketler:

Bu yazı 13 Temmuz Cumartesi 2013 saat 09:20 tarihinde Güncel Haberler, Magazin Dünyasıkategorisi altında yayınlandı. Bu yazıya yapılacak yorumlardan haberdar olmak için RSS 2.0 beslemesini kullanabilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

Yorum Ekleyebilirsiniz yada Yorumlara Abone Olabilirsiniz. Abone olmak icin tikla via RSS.

Yorum İçinde Sadece Aşağıdaki Html taglarını kullanabilirsiniz.
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*
Önemli Uyarı Sitemizde yer alan yazı, haber, makale, video, yorum ve tüm tıbbi bilgiler sadece genel bilgilendirme amaçlıdır.Bu bilgiler yanlış ve hatalı olabilir yada zamanla geçerliliğini kaybedebilir.Sitede yer alan bu bilgiler hiçbir zaman doktor konsültasyonunun yerini alamaz. Sitemizden indirdiğiniz her türlü dosyayı virüs taramasından geçiriniz.Bu dosyaların güvenilirliğini garanti etmiyoruz.