AnaSayfa » Magazin Dünyası

Ebru Şallı Ve Sinan Akçıl Birlikteler Mi?

14 Eylül 2013 Hiç Yorum Yapılmamış
Reklam

Ebru Şallı Ve Sinan Akçıl Birlikteler Mi 150x150 Ebru Şallı Ve Sinan Akçıl Birlikteler Mi?Geçtiğimiz aylarda 11 yıllık evliliğini ani bir şekilde sonlandıran Ebru Şallı magazin dünyasına bomba gibi düşmüştü.Şimdi de ayrılığının üzerinden daha çok geçmeden adı aşk dedikodularına karıştı.Peki bu dedikodular doğru mu?Ebru Şallı Ve Sinan Akçıl Birlikteler Mi?

aaaaaa

Ebru Şallı ve Sinan Akçıl ismi ilk Azerbaycan’da ödül töreninde birlikte anıldı.Azarbaycan’da birlikte aynı sahnede ödül alan sonrasında a yan yana oturan ikili oldukça dikkat çekmişti.Şallı o günlerde henüz eski eşi Harun Tan’dan ayrılmamıştı.Şimdilerde sosyal medyayı oldukça sık kullanan ikili yakın takibe alındı.Twetter ve ınstagram’da sık sık paylaşımda bulunuyorlar.Son olarak Ebru Şallı Sinan Akçıl’ın bir fotoğrafını beğenince dedikodular daha da arttı.Önümüzdeki günlerde bu konunun netleşecektir.

Etiketler:

Bu yazı 14 Eylül Cumartesi 2013 saat 08:14 tarihinde Magazin Dünyasıkategorisi altında yayınlandı. Bu yazıya yapılacak yorumlardan haberdar olmak için RSS 2.0 beslemesini kullanabilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

Yorum Ekleyebilirsiniz yada Yorumlara Abone Olabilirsiniz. Abone olmak icin tikla via RSS.

Yorum İçinde Sadece Aşağıdaki Html taglarını kullanabilirsiniz.
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*
Önemli Uyarı Sitemizde yer alan yazı, haber, makale, video, yorum ve tüm tıbbi bilgiler sadece genel bilgilendirme amaçlıdır.Bu bilgiler yanlış ve hatalı olabilir yada zamanla geçerliliğini kaybedebilir.Sitede yer alan bu bilgiler hiçbir zaman doktor konsültasyonunun yerini alamaz. Sitemizden indirdiğiniz her türlü dosyayı virüs taramasından geçiriniz.Bu dosyaların güvenilirliğini garanti etmiyoruz.