AnaSayfa » Güncel Haberler, Yaşam Haberleri

Emeklilik Yaşı Düşecek Mi?

8 Ağustos 2012 Hiç Yorum Yapılmamış
Reklam

emeklilik 150x150 Emeklilik Yaşı Düşecek Mi?Çalışma Bakanı Faruk Çelik Emeklilik ve erken emeklilikle ilgili açıklamalarda bulundu.

aaaaaa

Çorum’da valiliği ziyaret eden Faruk Çelik bir gazetecinin emeklilik yaşı konusundaki sorusuna ‘ülkemizde emeklilik yaşının 49 olduğunu ve hala bunun faturasını ödediğimizi söyledi.Dünyanın her yerinde emeklilik yaşı 60-65 ken ve şimdi de 70 konuşulurken bizim emeklilik yaşını aşağıya çekmemiz söz konusu değil diye açıklamada bulundu.

Etiketler:

Bu yazı 8 Ağustos Çarşamba 2012 saat 17:44 tarihinde Güncel Haberler, Yaşam Haberlerikategorisi altında yayınlandı. Bu yazıya yapılacak yorumlardan haberdar olmak için RSS 2.0 beslemesini kullanabilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

Yorum Ekleyebilirsiniz yada Yorumlara Abone Olabilirsiniz. Abone olmak icin tikla via RSS.

Yorum İçinde Sadece Aşağıdaki Html taglarını kullanabilirsiniz.
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*
Önemli Uyarı Sitemizde yer alan yazı, haber, makale, video, yorum ve tüm tıbbi bilgiler sadece genel bilgilendirme amaçlıdır.Bu bilgiler yanlış ve hatalı olabilir yada zamanla geçerliliğini kaybedebilir.Sitede yer alan bu bilgiler hiçbir zaman doktor konsültasyonunun yerini alamaz. Sitemizden indirdiğiniz her türlü dosyayı virüs taramasından geçiriniz.Bu dosyaların güvenilirliğini garanti etmiyoruz.