AnaSayfa » Televizyon Programları

Emine Kutluca Cinayeti Çözüldü

13 Ocak 2014 Hiç Yorum Yapılmamış
Reklam

Emine Kutluca Cinayeti Çözüldü 150x150 Emine Kutluca Cinayeti ÇözüldüMüge Anlı’da 44 gündür kayıp olarak aranan Emine kutluca öldürülmüş olarak bulundu.Emine Kutluca’nın kızı annesini aramak için kanala baş vurdu ve 44 gün sonra annesinin cesedine ulaşıldı.Emine Kutluca’yı kim neden öldürdü?Emine Kutluca Cinayeti Çözüldü

aaaaaa

Emine Kutluca Ankara Ostimde bir şirkette çaycılık yapıyordu.İş yerine gidip geldiği bir korsan taksi şöförüyle zaman içinde gönül ilişkisi oluşmuştu.Şöför Rıza  Kutluca’ya aşık olmuş ve bu durum rahatsız edici bir hal almıştı.Emine Kutlucayı kaybolduğu gün iş yerinden alan Rıza Ostime 8 km uzaklıktaki bir araziye götürüp boğarak öldürdükten sonra gömdüğünü itiraf etti.Cinayetin sebebi olarak ise başka erkeklerle de görüştüğünü öğrendiği için kıskandığını söyledi.Rıza tutuklanarak ceza evine gönderildi.

Etiketler:

Bu yazı 13 Ocak Pazartesi 2014 saat 16:22 tarihinde Televizyon Programlarıkategorisi altında yayınlandı. Bu yazıya yapılacak yorumlardan haberdar olmak için RSS 2.0 beslemesini kullanabilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

Yorum Ekleyebilirsiniz yada Yorumlara Abone Olabilirsiniz. Abone olmak icin tikla via RSS.

Yorum İçinde Sadece Aşağıdaki Html taglarını kullanabilirsiniz.
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*
Önemli Uyarı Sitemizde yer alan yazı, haber, makale, video, yorum ve tüm tıbbi bilgiler sadece genel bilgilendirme amaçlıdır.Bu bilgiler yanlış ve hatalı olabilir yada zamanla geçerliliğini kaybedebilir.Sitede yer alan bu bilgiler hiçbir zaman doktor konsültasyonunun yerini alamaz. Sitemizden indirdiğiniz her türlü dosyayı virüs taramasından geçiriniz.Bu dosyaların güvenilirliğini garanti etmiyoruz.