AnaSayfa » Dini Bilgiler, İslamiyet, Önemli Bilgiler

Emzirmek Abdesti Bozar Mı?

25 Kasım 2012 Hiç Yorum Yapılmamış
Reklam

bebeklerde emzirme sonrasi 150x150 Emzirmek Abdesti Bozar Mı?Halk arasında çok merak edilen ve yanlış bilinen konulardan birisi de emzirme konusudur.Emzirmek Abdesti Bozar Mı?

aaaaaa

Bebek emzirmek abdesti bozmaz.Bir anne bebeğini abdestli iken bebeğini emzirse hiç bir şekilde abdesti bozulmaz ve daha sonra namaz kılabilir,Kur’an-ı Kerim okuyabilir.Abdestle yapılması gereken tüm ibadetlerini yerine getirebilir.Annenin çocuk emzirmesi veya her hangi bir sebeple sütünün akması abdesti bozmaz.

Etiketler:

Bu yazı 25 Kasım Pazar 2012 saat 03:16 tarihinde Dini Bilgiler, İslamiyet, Önemli Bilgilerkategorisi altında yayınlandı. Bu yazıya yapılacak yorumlardan haberdar olmak için RSS 2.0 beslemesini kullanabilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

Yorum Ekleyebilirsiniz yada Yorumlara Abone Olabilirsiniz. Abone olmak icin tikla via RSS.

Yorum İçinde Sadece Aşağıdaki Html taglarını kullanabilirsiniz.
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*
Önemli Uyarı Sitemizde yer alan yazı, haber, makale, video, yorum ve tüm tıbbi bilgiler sadece genel bilgilendirme amaçlıdır.Bu bilgiler yanlış ve hatalı olabilir yada zamanla geçerliliğini kaybedebilir.Sitede yer alan bu bilgiler hiçbir zaman doktor konsültasyonunun yerini alamaz. Sitemizden indirdiğiniz her türlü dosyayı virüs taramasından geçiriniz.Bu dosyaların güvenilirliğini garanti etmiyoruz.