AnaSayfa » Önemli Bilgiler, Sağlık

Ertuğrul Akbay’dan Boy Uzatma Teknikleri?

12 Aralık 2013 Hiç Yorum Yapılmamış
Reklam

Ertuğrul Akbaydan Boy Uzatma Teknikleri 150x150 Ertuğrul Akbaydan Boy Uzatma Teknikleri?Kadın erkek herkes uzun boya ve fit bir vücuda sahip olmak ister.Boyunuz ne kadar uzunsa fit görünme olasılığınız o kadar artacaktır.Bu konuda uzman olan Ertuğrul Akbay kendisine gelenleri 25 cm uzattığını kanıtlıyor.Peki boyu her yaşta uzatabilmek mümkün mü?Ertuğrul Akbay’dan Boy Uzatma Teknikleri?

75 Yaşındaki Ertuğrul Akbay fit vücudu ve zinde duruşuyla herkesin takdirini kazanmaya devam ediyor.Hal böyle olunca ilerleyen yaşlarda genç fit ve zinde olmanın sırları kendisine sıkça sorulmakta.

Bir Tv programında kendisine gelen danışanlarında birisini 25 santim uzattığını belgelerle kanıtladı ve bunun sırlarını şu şekilde açıkladı

Ertuğrul Akbay’dan Boy Uzatma Teknikleri şu şekilde;

Düzenli uyku,

aaaaaa

Düzenli dengeli ve sağlıklı beslenme,

Bol su içmek,

Alkol ve sigaradan uzak durmak,

Bol bol kuzu eti tüketmek,

Domates suyu içmek,

 

Etiketler:

Bu yazı 12 Aralık Perşembe 2013 saat 14:22 tarihinde Önemli Bilgiler, Sağlıkkategorisi altında yayınlandı. Bu yazıya yapılacak yorumlardan haberdar olmak için RSS 2.0 beslemesini kullanabilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

Yorum Ekleyebilirsiniz yada Yorumlara Abone Olabilirsiniz. Abone olmak icin tikla via RSS.

Yorum İçinde Sadece Aşağıdaki Html taglarını kullanabilirsiniz.
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*
Önemli Uyarı Sitemizde yer alan yazı, haber, makale, video, yorum ve tüm tıbbi bilgiler sadece genel bilgilendirme amaçlıdır.Bu bilgiler yanlış ve hatalı olabilir yada zamanla geçerliliğini kaybedebilir.Sitede yer alan bu bilgiler hiçbir zaman doktor konsültasyonunun yerini alamaz. Sitemizden indirdiğiniz her türlü dosyayı virüs taramasından geçiriniz.Bu dosyaların güvenilirliğini garanti etmiyoruz.