AnaSayfa » Güncel Haberler

Esra Erol Düşük Mü Yaptı-Esra Erol Neden Hastaneye Kaldırıldı?

11 Ocak 2014 Hiç Yorum Yapılmamış
Reklam

Esra Erol Düşük Mü Yaptı Esra Erol Neden Hastaneye Kaldırıldı 150x150 Esra Erol Düşük Mü Yaptı Esra Erol Neden Hastaneye Kaldırıldı?Yıllardır ekranlarda görmeye alıştığımız evlendirme programı sunucusu Esra Erol bu gün canlı yayına çıkmadı.Program saatinde geçmiş programların tekrarları yayınlandı.Esra Erol’un eşi Ali Özbir bebekle ilgili bir sıkıntı olduğunu ve acilen hastaneye kaldırıldığını açıkladı.Esra Erol Düşük Mü Yaptı-Esra Erol Neden Hastaneye Kaldırıldı?

Yıllardır ekranlarda görmeye alıştığımız evlendirme programı sunucusu Esra Erol bu gün canlı yayına çıkmadı.Program saatinde geçmiş programların tekrarları yayınlandı.Esra Erol’un eşi Ali Özbir bebekle ilgili bir sıkıntı olduğunu ve acilen hastaneye kaldırıldığını açıkladı.

aaaaaa

Esra Erol Düşük Mü Yaptı-Esra Erol Neden Hastaneye Kaldırıldı?

Esra Erol yaklaşık bir ay önce ikinci bebeğine hamile olduğunu kendi programında canlı yayında açıklamıştı.4 aylık hamile olan güzel sunucu bu sabah saatlerinde hastaneye kaldırıldı ve bebeğini kaybetti.

Etiketler:

Bu yazı 11 Ocak Cumartesi 2014 saat 02:00 tarihinde Güncel Haberlerkategorisi altında yayınlandı. Bu yazıya yapılacak yorumlardan haberdar olmak için RSS 2.0 beslemesini kullanabilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

Yorum Ekleyebilirsiniz yada Yorumlara Abone Olabilirsiniz. Abone olmak icin tikla via RSS.

Yorum İçinde Sadece Aşağıdaki Html taglarını kullanabilirsiniz.
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*
Önemli Uyarı Sitemizde yer alan yazı, haber, makale, video, yorum ve tüm tıbbi bilgiler sadece genel bilgilendirme amaçlıdır.Bu bilgiler yanlış ve hatalı olabilir yada zamanla geçerliliğini kaybedebilir.Sitede yer alan bu bilgiler hiçbir zaman doktor konsültasyonunun yerini alamaz. Sitemizden indirdiğiniz her türlü dosyayı virüs taramasından geçiriniz.Bu dosyaların güvenilirliğini garanti etmiyoruz.