AnaSayfa » Güncel Haberler, Magazin Dünyası, Televizyon Programları

Esra Erol’un 2. Bebeğinin Cinsiyeti Belli Oldu

25 Aralık 2013 Hiç Yorum Yapılmamış
Reklam

Esra Erolun 2. Bebeğinin Cinsiyeti Belli Oldu 150x150 Esra Erolun 2. Bebeğinin Cinsiyeti Belli OlduEkranların senelerdir aralıksız bir şekilde izlenen ve beğenilen yüzü Esra Erol geçtiğimiz haftalarda ikinci kez anne olacağını açıklamıştı.Duygusal bir mektupla hayranlarına hamile olduğunu duyuran güzel sunucu artık bebeğinin cinsiyetinin de belli olduğunu açıkladı.Esra Erol’un 2. Bebeğinin Cinsiyeti Belli Oldu

Ekranların senelerdir aralıksız bir şekilde izlenen ve beğenilen yüzü Esra Erol geçtiğimiz haftalarda ikinci kez anne olacağını açıklamıştı.Duygusal bir mektupla hayranlarına hamile olduğunu duyuran güzel sunucu artık bebeğinin cinsiyetinin de belli olduğunu açıkladı.

aaaaaa

Esra Erol’un 2. Bebeğinin Cinsiyeti Belli Oldu

Esra Erol kendi evlilik programında ikinci bebeğinin cinsiyetini açıkladı.Oğlu İdris Ali’ye bir kız kardeş geleceğini söyleyen sunucunun mutluluğu ve heyecanı gözlerinden okunuyordu.Mesai arkadaşları da Esra Erol’un sevincine ortak oldu ve kendisini tebrik etti.

Etiketler:

Bu yazı 25 Aralık Çarşamba 2013 saat 01:38 tarihinde Güncel Haberler, Magazin Dünyası, Televizyon Programlarıkategorisi altında yayınlandı. Bu yazıya yapılacak yorumlardan haberdar olmak için RSS 2.0 beslemesini kullanabilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

Yorum Ekleyebilirsiniz yada Yorumlara Abone Olabilirsiniz. Abone olmak icin tikla via RSS.

Yorum İçinde Sadece Aşağıdaki Html taglarını kullanabilirsiniz.
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*
Önemli Uyarı Sitemizde yer alan yazı, haber, makale, video, yorum ve tüm tıbbi bilgiler sadece genel bilgilendirme amaçlıdır.Bu bilgiler yanlış ve hatalı olabilir yada zamanla geçerliliğini kaybedebilir.Sitede yer alan bu bilgiler hiçbir zaman doktor konsültasyonunun yerini alamaz. Sitemizden indirdiğiniz her türlü dosyayı virüs taramasından geçiriniz.Bu dosyaların güvenilirliğini garanti etmiyoruz.