AnaSayfa » Güncel Haberler, Televizyon Programları

Esra Erol’un Saç Rengi Nedir2013-Esra Erol’un Şu Anki Saç Rengi Ne?

1 Mart 2013 Hiç Yorum Yapılmamış
Reklam

esra erolun saç rengi ne 150x150 Esra Erolun Saç Rengi Nedir2013 Esra Erolun Şu Anki Saç Rengi Ne?Esra Erol Atv Ekranlarında evlilik programı sunan ve çok sayıda izleyiciye sahip olan bir programcı.Programı kadar beğenilen bir şey daha var ki tarzı ve kişiliği.Son zamanlarda Esra Erol hakkında en çok merak edilen konulardan birisi de şu anda kullandığı saç rengi.Esra Erol’un Saç Rengi Nedir2013-Esra Erol’un Şu Anki Saç Rengi Ne? 

aaaaaa

Esra Erol genellikle kahverenginin tonlarını kullanmayı seven bir sunucu.Şimdiye kadar hemen hemen kahverenginin her tonunu kullanmıştır.Şimdiki saç rengi de bu yılın trend saç rengi olan koyu ve gölgeli kahverengi.Artık kadınlar daha doğal ve sade görünümü tercih etmekte.Doğallık da bu yıl ve önümüzdeki yıllarda ön planda olacak gibi görünüyor.Esra erol da esmer olduğu için kahverenginin bu tonu onda gayet sade doğal ve güzel durmuş.Yani eğer bu rengi beğeniyorsanız ve kendinizde uygulamak istiyorsanız bunu durumu da göz önünde bulundurmalısınız.Eğer aç rengi olarak Esra Erol’un saçnı tercih edecekseniz kaşınızı da aynı tona boyatmanızı tavsiye ederiz.

Etiketler:

Bu yazı 1 Mart Cuma 2013 saat 05:15 tarihinde Güncel Haberler, Televizyon Programlarıkategorisi altında yayınlandı. Bu yazıya yapılacak yorumlardan haberdar olmak için RSS 2.0 beslemesini kullanabilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

Yorum Ekleyebilirsiniz yada Yorumlara Abone Olabilirsiniz. Abone olmak icin tikla via RSS.

Yorum İçinde Sadece Aşağıdaki Html taglarını kullanabilirsiniz.
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*
Önemli Uyarı Sitemizde yer alan yazı, haber, makale, video, yorum ve tüm tıbbi bilgiler sadece genel bilgilendirme amaçlıdır.Bu bilgiler yanlış ve hatalı olabilir yada zamanla geçerliliğini kaybedebilir.Sitede yer alan bu bilgiler hiçbir zaman doktor konsültasyonunun yerini alamaz. Sitemizden indirdiğiniz her türlü dosyayı virüs taramasından geçiriniz.Bu dosyaların güvenilirliğini garanti etmiyoruz.