AnaSayfa » Güncel Haberler, Televizyon Programları

Fatma Toprak Cinayeti Aydınlandı-Müge Anlı’da Aranan Fatma Toprak’ın Katili Tutuklandı

11 Mart 2013 Hiç Yorum Yapılmamış
Reklam

fatma toprak cinayeti 150x150 Fatma Toprak Cinayeti Aydınlandı Müge Anlıda Aranan Fatma Toprakın Katili TutuklandıGeçen yıl Kızı Fatma Toprak’ın ölmesiyle Müge Anlı’ya müracat eden Fatma Toprak’ın babası kızının kendiliğinden ölmediğini ve öldürüldüğünü iddia etmişti.Aylarca işlenen bu konuda gözler adli tıptan gelecek haberdeydi.Beklenen haber geldi ve Fatma Toprak’ın katil zanlıları tutuklandı.Ayrıntılar gerçekten ibret verici.Fatma Toprak Cinayeti Aydınlandı-Müge Anlı’da Aranan Fatma Toprak’ın Katili Tutuklandı

aaaaaa

Geçtiğimiz aylarda Fatma Toprak’ın eşi ve ailesi tarafından eşekten düşerek öldüğü iddia edildi.Fatma Toprak’ın babası ise bu olayın bu şekilde olmadığını ve kızının eşi tarafından bilerek öldürüldüğünü iddia etti.Görgü şahitleri de bu yönde ifade verince olay hakkında soruşturma başlatıldı.Eşi olan biteni inkar etti ve öldürmediğini söyledi.

Adli tıptan gelen raporda ise eşekten düşme sonucunda değil de ateşli silahla  öldürüldüğü meydana çıktı.Bu olay sonucunda ise kocası suçunu itiraf etti.Ve dün tutuklanarak ceza evine gönderildi.

Etiketler:

Bu yazı 11 Mart Pazartesi 2013 saat 09:27 tarihinde Güncel Haberler, Televizyon Programlarıkategorisi altında yayınlandı. Bu yazıya yapılacak yorumlardan haberdar olmak için RSS 2.0 beslemesini kullanabilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

Yorum Ekleyebilirsiniz yada Yorumlara Abone Olabilirsiniz. Abone olmak icin tikla via RSS.

Yorum İçinde Sadece Aşağıdaki Html taglarını kullanabilirsiniz.
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*
Önemli Uyarı Sitemizde yer alan yazı, haber, makale, video, yorum ve tüm tıbbi bilgiler sadece genel bilgilendirme amaçlıdır.Bu bilgiler yanlış ve hatalı olabilir yada zamanla geçerliliğini kaybedebilir.Sitede yer alan bu bilgiler hiçbir zaman doktor konsültasyonunun yerini alamaz. Sitemizden indirdiğiniz her türlü dosyayı virüs taramasından geçiriniz.Bu dosyaların güvenilirliğini garanti etmiyoruz.