AnaSayfa » Güncel Haberler

Gezi Parkı Eylemlerine Destek Veren Ve Destek Vermeyen Ünlüler Kimler?

11 Haziran 2013 Hiç Yorum Yapılmamış
Reklam

Gezi Parkı Eylemlerine Destek Veren Ünlüler Kimler 150x150 Gezi Parkı Eylemlerine Destek Veren Ve Destek Vermeyen Ünlüler Kimler?Türkiye gündemini fazlasıyla meşgul eden Taksim Gezi parkı eylemleri halen devam etmekte.İlk günlerdeki çatışma ve gaz bombalı eylemler yerini daha sakin ve amacına uygun eylemlere bırakmış durumda.Her gün ekranlarda izlediğimiz bazı ünlüler de bizzat giderek bu eylemlere destek vermekte.Gezi Parkı Eylemlerine Destek Veren Ünlüler Kimler?

Gezi parkı eylemlerine destek vermesiyle bilinen ünlülerin başında Halit Ergenç ve eşi Bergüzar Korel gelmektedir.Bunların yanısıra destek veren bir çok bilindik isim daha vardır.

aaaaaa

Bunlardan bazıları,Gülben Ergen,Ali Kırca,Mehmet Ali Alabora,Rıza Kocaoğlu,Burak Özçivit,Zülfü Livaneli

Ayrıca destek vermemesi veya sessiz kalmasıyla eleştirilen ünlüler arasında da Mustafa Ceceli,Demet Akalın ve eşi gelmektedir.

Etiketler:

Bu yazı 11 Haziran Salı 2013 saat 12:52 tarihinde Güncel Haberlerkategorisi altında yayınlandı. Bu yazıya yapılacak yorumlardan haberdar olmak için RSS 2.0 beslemesini kullanabilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

Yorum Ekleyebilirsiniz yada Yorumlara Abone Olabilirsiniz. Abone olmak icin tikla via RSS.

Yorum İçinde Sadece Aşağıdaki Html taglarını kullanabilirsiniz.
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*
Önemli Uyarı Sitemizde yer alan yazı, haber, makale, video, yorum ve tüm tıbbi bilgiler sadece genel bilgilendirme amaçlıdır.Bu bilgiler yanlış ve hatalı olabilir yada zamanla geçerliliğini kaybedebilir.Sitede yer alan bu bilgiler hiçbir zaman doktor konsültasyonunun yerini alamaz. Sitemizden indirdiğiniz her türlü dosyayı virüs taramasından geçiriniz.Bu dosyaların güvenilirliğini garanti etmiyoruz.