Gülben Ergen Nasıl Zayıfladı?

Gülben Ergen Nasıl Zayıfladı 150x150 Gülben Ergen Nasıl Zayıfladı?Geçtiğimiz sene Trt1 de program yapan Gülben Ergen bu yıl Show tv’ye transfer oldu.Gülben İsimli kadın kuşağı programı sunacak olan ünlü şarkıcı verdiği kilolarla ve fit vücuduyla dikkatleri çekti.3 çocuk annesi Gülben Ergen’in kilo verme yöntemi de oldukça ilginç.Gülben Ergen Nasıl Zayıfladı?

Gülben Ergen Nasıl Zayıfladı?

Gülben Ergen tarçın diyetiyle 1 ayda 5 kilo verdi.Tarçın diyetini daha önce Demet Akalın’dan duymuştuk.Gülben Ergen diyet yapmanın yanısıra çubuk tarçın, su ve karanfili kaynatarak günde 3 kez içti, bu sayede istediği görüntüye kavuştu.

Ayrıca eski ve zayıf resimlerini evinin her yerine astığını ve bu sayede motive olduğunu söyleyen ünlü sanatçı şekeri de hayatından çıkardığını söyledi.Şeker ihtiyacını hurma yiyerek giderdiğini belirtti.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>