AnaSayfa » Magazin Dünyası

Gülben Ergen Nasıl Zayıfladı?

18 Eylül 2013 Hiç Yorum Yapılmamış
Reklam

Gülben Ergen Nasıl Zayıfladı 150x150 Gülben Ergen Nasıl Zayıfladı?Geçtiğimiz sene Trt1 de program yapan Gülben Ergen bu yıl Show tv’ye transfer oldu.Gülben İsimli kadın kuşağı programı sunacak olan ünlü şarkıcı verdiği kilolarla ve fit vücuduyla dikkatleri çekti.3 çocuk annesi Gülben Ergen’in kilo verme yöntemi de oldukça ilginç.Gülben Ergen Nasıl Zayıfladı?

Gülben Ergen Nasıl Zayıfladı?

aaaaaa

Gülben Ergen tarçın diyetiyle 1 ayda 5 kilo verdi.Tarçın diyetini daha önce Demet Akalın’dan duymuştuk.Gülben Ergen diyet yapmanın yanısıra çubuk tarçın, su ve karanfili kaynatarak günde 3 kez içti, bu sayede istediği görüntüye kavuştu.

Ayrıca eski ve zayıf resimlerini evinin her yerine astığını ve bu sayede motive olduğunu söyleyen ünlü sanatçı şekeri de hayatından çıkardığını söyledi.Şeker ihtiyacını hurma yiyerek giderdiğini belirtti.

Etiketler:

Bu yazı 18 Eylül Çarşamba 2013 saat 13:05 tarihinde Magazin Dünyasıkategorisi altında yayınlandı. Bu yazıya yapılacak yorumlardan haberdar olmak için RSS 2.0 beslemesini kullanabilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

Yorum Ekleyebilirsiniz yada Yorumlara Abone Olabilirsiniz. Abone olmak icin tikla via RSS.

Yorum İçinde Sadece Aşağıdaki Html taglarını kullanabilirsiniz.
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*
Önemli Uyarı Sitemizde yer alan yazı, haber, makale, video, yorum ve tüm tıbbi bilgiler sadece genel bilgilendirme amaçlıdır.Bu bilgiler yanlış ve hatalı olabilir yada zamanla geçerliliğini kaybedebilir.Sitede yer alan bu bilgiler hiçbir zaman doktor konsültasyonunun yerini alamaz. Sitemizden indirdiğiniz her türlü dosyayı virüs taramasından geçiriniz.Bu dosyaların güvenilirliğini garanti etmiyoruz.