AnaSayfa » Dizi Magazin, Magazin Dünyası

Hazal Kaya Yeni Sezonda Hangi Kanalda Hangi Dizide Oynayacak

21 Haziran 2012 Hiç Yorum Yapılmamış
Reklam

11fabf5b4e1015f80b63181cc58fcbaae044eadc 150x150 Hazal Kaya Yeni Sezonda Hangi Kanalda Hangi Dizide OynayacakAdını Feriha Koydum isimli dizide başrol oynayan ve genç kitlenin hayran olduğu Hazal Kaya’ya tatil yok.Yeni sezonda Hazal Kaya Atv’de hangi dizide kimlerle oynayacak?

aaaaaa

Hazal Kaya yeni sezonda Atv’de yeni bir dizide oynayacak.Çekimleri makedonya’da yapılcak olan dizi için Kaya birsüreliğine orda yaşayacak.Dizide Hazal Kaya ile birlikte Tuğçe Kazas da olucak.

Tarkan Karlıdağ’ın yönetmenliğini yapacağı dizinin senaryosunu ise Kürşat Başar yazıcak.

Etiketler: , ,

Bu yazı 21 Haziran Perşembe 2012 saat 14:13 tarihinde Dizi Magazin, Magazin Dünyasıkategorisi altında yayınlandı. Bu yazıya yapılacak yorumlardan haberdar olmak için RSS 2.0 beslemesini kullanabilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

Yorum Ekleyebilirsiniz yada Yorumlara Abone Olabilirsiniz. Abone olmak icin tikla via RSS.

Yorum İçinde Sadece Aşağıdaki Html taglarını kullanabilirsiniz.
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*
Önemli Uyarı Sitemizde yer alan yazı, haber, makale, video, yorum ve tüm tıbbi bilgiler sadece genel bilgilendirme amaçlıdır.Bu bilgiler yanlış ve hatalı olabilir yada zamanla geçerliliğini kaybedebilir.Sitede yer alan bu bilgiler hiçbir zaman doktor konsültasyonunun yerini alamaz. Sitemizden indirdiğiniz her türlü dosyayı virüs taramasından geçiriniz.Bu dosyaların güvenilirliğini garanti etmiyoruz.