AnaSayfa » Dizi Haberleri, Güncel Haberler, Kadınca

Huzur Sokağı Feyza-Huzur Sokağı Feyza’nın Saç Rengi

1 Ekim 2012 Hiç Yorum Yapılmamış
Reklam

Selin Saç Rengi 150x150 Huzur Sokağı Feyza Huzur Sokağı Feyzanın Saç RengiYeni sezon dizilerinden huzur sokağı oldukça beğeniliyor ve takip ediliyor.Hayranları diziyi takip ettiği kadar dizi oyuncularını yakın merceğe alıyor.Şimdilerde en çok takip edilen Feyza yani Selin Demiratar’ın özel hayatı ve saç rengi.Peki Feyza’nın kullandığı saç rengi ne?

aaaaaa

Huzur Sokağı dizisi kitabını okumayanlar tarafından beğenilirken,kitabını daha önceden okuyanlar ve fikri olanlar tarafından eleştiri yağmuruna tutuldu.Bilal ve Feyza’yı oynayanları kitaptaki karakterle bağdaştıramayanlar ve kızanlar da oldukça çoğunlukta.Diğer tarafta da tarafszı izleyenler bu dizinin tutmasına büyük ölçüde yardımcı olacak gibi görünüyor.

Dizide Bilal’e aşık olan güzel Feyza’nın saç rengi koyu kahve rengi ve doğal kahve olarak geçiyor.Her ne kadar kızıla yakın bir renk gibi görünse de saç rengi doğal kahvedir.

Etiketler:

Bu yazı 1 Ekim Pazartesi 2012 saat 04:04 tarihinde Dizi Haberleri, Güncel Haberler, Kadıncakategorisi altında yayınlandı. Bu yazıya yapılacak yorumlardan haberdar olmak için RSS 2.0 beslemesini kullanabilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

Yorum Ekleyebilirsiniz yada Yorumlara Abone Olabilirsiniz. Abone olmak icin tikla via RSS.

Yorum İçinde Sadece Aşağıdaki Html taglarını kullanabilirsiniz.
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*
Önemli Uyarı Sitemizde yer alan yazı, haber, makale, video, yorum ve tüm tıbbi bilgiler sadece genel bilgilendirme amaçlıdır.Bu bilgiler yanlış ve hatalı olabilir yada zamanla geçerliliğini kaybedebilir.Sitede yer alan bu bilgiler hiçbir zaman doktor konsültasyonunun yerini alamaz. Sitemizden indirdiğiniz her türlü dosyayı virüs taramasından geçiriniz.Bu dosyaların güvenilirliğini garanti etmiyoruz.