Huzur Sokağı Feyza-Huzur Sokağı Feyza’nın Saç Rengi

Your ads will be inserted here by

Easy AdSense.

Please go to the plugin admin page to
Paste your ad code OR
Suppress this ad slot.

Selin Saç Rengi 150x150 Huzur Sokağı Feyza Huzur Sokağı Feyzanın Saç RengiYeni sezon dizilerinden huzur sokağı oldukça beğeniliyor ve takip ediliyor.Hayranları diziyi takip ettiği kadar dizi oyuncularını yakın merceğe alıyor.Şimdilerde en çok takip edilen Feyza yani Selin Demiratar’ın özel hayatı ve saç rengi.Peki Feyza’nın kullandığı saç rengi ne?

Huzur Sokağı dizisi kitabını okumayanlar tarafından beğenilirken,kitabını daha önceden okuyanlar ve fikri olanlar tarafından eleştiri yağmuruna tutuldu.Bilal ve Feyza’yı oynayanları kitaptaki karakterle bağdaştıramayanlar ve kızanlar da oldukça çoğunlukta.Diğer tarafta da tarafszı izleyenler bu dizinin tutmasına büyük ölçüde yardımcı olacak gibi görünüyor.

Dizide Bilal’e aşık olan güzel Feyza’nın saç rengi koyu kahve rengi ve doğal kahve olarak geçiyor.Her ne kadar kızıla yakın bir renk gibi görünse de saç rengi doğal kahvedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>