AnaSayfa » Dizi Haberleri, Güncel Haberler

Huzur Sokağı Şükran’ın Kıyafetleri-Huzur Sokağında Şükran Karakterinin Kıyafetleri

5 Kasım 2012 Hiç Yorum Yapılmamış
Reklam

154243 416619441738720 395279280 n 150x150 Huzur Sokağı Şükranın Kıyafetleri Huzur Sokağında Şükran Karakterinin KıyafetleriBu sezonda başlayan dizilerin en çok ses getireni ve takip edileni haline gelen huzur sokağı,oyuncuları da yakın merceğe alınmış durumda.Selin Demiratar yani Feyzanın saç rengi dizinin en çok konuşulan ve merak edilen konularından.Şimdi ise Örtünme şeklini düzeltmesinin ardından Şükran karakterinde oynayan Gizem Öztürk’ün kıyafetleri ilgi ve merak konusu.Huzur Sokağı Şükran’ın Kıyafetleri-Huzur Sokağında Şükran Karakterinin Kıyafetleri…

aaaaaa

Huzur Sokağı dizisinin başladığı haftalarda Şükran karakterinin örtünme tarzı sosyal medyada alay konusu olmuştu.Dizinin yapımcıları sanki bilinçli şekilde kapalılığı kötü gösterme çabasında gibiydi.Yapılan eleştirilere dayanamayan yapımcılar sonunda konuya el attı.Dizinin şimdiki bölümlerinde daha güncel ve güzel örtünen  Şükran’ın kıyafetleri izleyenlerin hoşuna gitmeye ve merak edilmeye başlandı.

Şükran genellikle tesettür markalarının başında gelen Kayra giyim firmasına ait kıyafetler kullanıyor.Kayra giyimde takımlar etekler pantolonlar şallar ve etek pantolonlar gibi çok çeşitli kıyafetleri bulmak mümkün.Ayrıca 5. bölümde giydiği mor elbiseyi de  Erenköy-Diva Butiğin sponsorluğunda kullanmışlardır.

Etiketler:

Bu yazı 5 Kasım Pazartesi 2012 saat 05:12 tarihinde Dizi Haberleri, Güncel Haberlerkategorisi altında yayınlandı. Bu yazıya yapılacak yorumlardan haberdar olmak için RSS 2.0 beslemesini kullanabilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

Yorum Ekleyebilirsiniz yada Yorumlara Abone Olabilirsiniz. Abone olmak icin tikla via RSS.

Yorum İçinde Sadece Aşağıdaki Html taglarını kullanabilirsiniz.
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*
Önemli Uyarı Sitemizde yer alan yazı, haber, makale, video, yorum ve tüm tıbbi bilgiler sadece genel bilgilendirme amaçlıdır.Bu bilgiler yanlış ve hatalı olabilir yada zamanla geçerliliğini kaybedebilir.Sitede yer alan bu bilgiler hiçbir zaman doktor konsültasyonunun yerini alamaz. Sitemizden indirdiğiniz her türlü dosyayı virüs taramasından geçiriniz.Bu dosyaların güvenilirliğini garanti etmiyoruz.