AnaSayfa » Dizi Haberleri

İsmail Ege Şaşmaz Kimdir?En Güzel İsmail Ege Fotoğrafları

23 Temmuz 2013 Hiç Yorum Yapılmamış
Reklam

İsmail Ege Kimdir En Güzel İsmail Ege Fotoğrafları 150x150 İsmail Ege Şaşmaz Kimdir?En Güzel İsmail Ege FotoğraflarıSon zamanların öne çıkan dizisi güneşi beklerken oyuncuları ilgi odağı olmaya devam ediyor.Dizi oyuncularından barış karakteri gerçek adıyla Barış Ege genç kızların beğenisini toplamaya devam ediyor.İsmail Ege Kimdir?En Güzel İsmail Ege Fotoğrafları

Son zamanların öne çıkan dizisi güneşi beklerken oyuncuları ilgi odağı olmaya devam ediyor.Dizi oyuncularından barış karakteri gerçek adıyla Barış Ege genç kızların beğenisini toplamaya devam ediyor.

aaaaaa

Güneşi beklerken dizisinin dişi karakterli oyuncusu Barış dizideki en öne çıkan ve ilgi çeken isim olmayı başardı.Etrafındaki arkadaşları tarafından sevilen sayılan ve dürüstlüğü ile bilinen karakter olması ilgi odağı olmasının başlıca sebeplerinden.

İsmail Ege Şaşmaz 25 Kasım 1993 Manisa doğumludur.Uzun yıllardır oyunculukla ilgilenmektedir ve bir çok reklam filminde oynamıştır.İsmail ege yay burcudur.Eğitim hayatına Manisa’da başlamış Manisa belediye konservatuvarını erkeklerde birincilikle tamamlamıştır.Fakat konservatuvarı ilk yılında bırakıp İstanbul’a gelmiştir.Bu nedenle daha 14 yaşında iken oyunculuk hayatına atılmıştır.

Etiketler:

Bu yazı 23 Temmuz Salı 2013 saat 10:18 tarihinde Dizi Haberlerikategorisi altında yayınlandı. Bu yazıya yapılacak yorumlardan haberdar olmak için RSS 2.0 beslemesini kullanabilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

Yorum Ekleyebilirsiniz yada Yorumlara Abone Olabilirsiniz. Abone olmak icin tikla via RSS.

Yorum İçinde Sadece Aşağıdaki Html taglarını kullanabilirsiniz.
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*
Önemli Uyarı Sitemizde yer alan yazı, haber, makale, video, yorum ve tüm tıbbi bilgiler sadece genel bilgilendirme amaçlıdır.Bu bilgiler yanlış ve hatalı olabilir yada zamanla geçerliliğini kaybedebilir.Sitede yer alan bu bilgiler hiçbir zaman doktor konsültasyonunun yerini alamaz. Sitemizden indirdiğiniz her türlü dosyayı virüs taramasından geçiriniz.Bu dosyaların güvenilirliğini garanti etmiyoruz.