AnaSayfa » Önemli Bilgiler, Sağlık

Kaya Tuzunun Faydaları Nelerdir?

31 Ocak 2013 Hiç Yorum Yapılmamış
Reklam

kaya himelaya tuzunu faydaları 150x150 Kaya Tuzunun Faydaları Nelerdir?Artık günlük kullandığımız yemek tuzlarının zararları tüm uzmanlar tarafından kanıtlandı.Tüm kozmik bilimciler ve beslenme uzmanları kaya tuzunun yani himelaya tuzunun kullanılması konusunda teşvik ediyor.Peki bu tuzun bilmemiz gereken faydaları nelerdir?Kaya Tuzunun Faydaları Nelerdir?

Kaya Tuzunun Faydaları Nelerdir?

İçeriğinde çinko demir ve fosfat vardır.

Burna damlatıldığında sünüziti giderir,

aaaaaa

Saç dökülmesini giderir,

Göze damlatıldığında içeriğindeki mineraller göz hastalıklarını giderir,

Cilde tuzlu su sürüldüğünde cilt rahatsızlıklarını giderir,

Yemeklerde doğru miktarda ve doğru tuz kullanmak son derece önemlidir.İnsan vucudunun tuzdaki minerallere son derece ihtiyacı vardır.Kaya tuzu doğal mineraller bakımından son derece zengindir.

Yemeklere tuzu piştikten sonra eklemek gerekir.İçeriğindeki minerallerin ölmemesi açısından önemli bir konudur.

Etiketler:

Bu yazı 31 Ocak Perşembe 2013 saat 05:05 tarihinde Önemli Bilgiler, Sağlıkkategorisi altında yayınlandı. Bu yazıya yapılacak yorumlardan haberdar olmak için RSS 2.0 beslemesini kullanabilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

Yorum Ekleyebilirsiniz yada Yorumlara Abone Olabilirsiniz. Abone olmak icin tikla via RSS.

Yorum İçinde Sadece Aşağıdaki Html taglarını kullanabilirsiniz.
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*
Önemli Uyarı Sitemizde yer alan yazı, haber, makale, video, yorum ve tüm tıbbi bilgiler sadece genel bilgilendirme amaçlıdır.Bu bilgiler yanlış ve hatalı olabilir yada zamanla geçerliliğini kaybedebilir.Sitede yer alan bu bilgiler hiçbir zaman doktor konsültasyonunun yerini alamaz. Sitemizden indirdiğiniz her türlü dosyayı virüs taramasından geçiriniz.Bu dosyaların güvenilirliğini garanti etmiyoruz.