AnaSayfa » Kadınca, Moda

Kayra Kaban Modelleri2012-2013

11 Kasım 2012 Hiç Yorum Yapılmamış
Reklam

15x50cx 150x150 Kayra Kaban Modelleri2012 2013Tesettür giyimin en bilinen markalarından Kayra’nın kış kolleksiyonu son derece göz doldurucu.Her zevke ve uygun ve her renkte modeller bulmak mümkün.Kayra Kaban Modelleri2012-2013

aaaaaa

Huzur sokağı dizisine de sponsor olan ve şükran karakterinin üzerinde sıkça gördüğümüz Kayra nın kaban modelleri bir çok kesimin beğenisini toplamakta.Diz altı ve yere kadar uzanan modeller kışın soğuğunda size siper olacaktır.İşte örnek modeller.

Etiketler:

Bu yazı 11 Kasım Pazar 2012 saat 05:00 tarihinde Kadınca, Modakategorisi altında yayınlandı. Bu yazıya yapılacak yorumlardan haberdar olmak için RSS 2.0 beslemesini kullanabilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

Yorum Ekleyebilirsiniz yada Yorumlara Abone Olabilirsiniz. Abone olmak icin tikla via RSS.

Yorum İçinde Sadece Aşağıdaki Html taglarını kullanabilirsiniz.
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*
Önemli Uyarı Sitemizde yer alan yazı, haber, makale, video, yorum ve tüm tıbbi bilgiler sadece genel bilgilendirme amaçlıdır.Bu bilgiler yanlış ve hatalı olabilir yada zamanla geçerliliğini kaybedebilir.Sitede yer alan bu bilgiler hiçbir zaman doktor konsültasyonunun yerini alamaz. Sitemizden indirdiğiniz her türlü dosyayı virüs taramasından geçiriniz.Bu dosyaların güvenilirliğini garanti etmiyoruz.