Kurt Seyt ve Shura Dizisi Oyuncu Kadrosu-Kurt Seyt ve Shura Kitabı Özeti

Your ads will be inserted here by

Easy AdSense.

Please go to the plugin admin page to
Paste your ad code OR
Suppress this ad slot.

Kurt Seyt ve Shura Dizisi Oyuncu Kadrosu Kurt Seyt ve Shura Kitabı Özeti 150x150 Kurt Seyt ve Shura Dizisi Oyuncu Kadrosu Kurt Seyt ve Shura Kitabı ÖzetiŞimdilerde televizyon ekranlarında yeni bir dizinin fragmanları dönmeye başladı.Baş rollerinde Kıvanç Tatlıtuğ ve Farah Zeynep Abdullah’ın oynayacağı dizi şimdiden ses getirdi.Kurt Seyt ve Shura Dizisi Oyuncu Kadrosu-Kurt Seyt ve Shura Kitabı Özeti

Kurt Seyt ve Shura Dizisi Oyuncu Kadrosu

Polisiye ve savaş konulu dizinin baş rol oyuncuları,Kıvanç Tatlıtuğ ve Farah Zeynep Abdullah.Ayrıca Oral Özer Ve Elçin Sangu da oyuncu kadrosu arasında yer alıyor.Dizinin diğer oyuncuları henüz açıklanmadı.Açıklandığında sitemizden öğrenebilirsiniz.

Kurt Seyt ve Shura Kitabı Özeti
Kitabın kahramanı Kurt Seyd Rus çarı Nicholas’ın askerlerinden biri, Mirza Eminof’un oğludur – üsteğmen Seyit Eminof. Yakışıklı ve hırslı Seyt’ten bahsederken Nermin Bezmen onu aşağıdaki gibi tarif eder.Shura ise soylu Verjensky ailesinin henüz 15 yaşında güzel kızı olan Alexandra Julianova Verjenskaya.

İkisinin yolları bir partide kesişir ve ilk anda birbirlerine aşık olurlar. Buluşmaya başlarlar, Shura Seyt’in arkadaşları ile tanışır. Bir süre sonra ayrılmak zorunda kalırlar. Seyt savaşa gider. Birbirlerini unutmaz mektuplaşırlar.Daha sonra Bolşevik ihtilali gerçekleşir. Seyt bolşeviklerin ölüm listesinde yer alır ve Rusya’dan kaçarak Türkiye’ye gelir. Beraberinde getirdiği silahları Mustafa Kemal’in Kuva-yi Milliyesine teslim eder. Shura sevdiği erkekle birlikte vatanını terk eder. Ailelerini bir daha görmeyen bu ikili hasretlerini birbirlerinin aşkıyla dindirmeye çalışırlar.Nermin Bezmen’in diğer bir kitabı olan Kurt Seyt & Murka bu kitabın devamıdır.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>