AnaSayfa » Dizi Haberleri

Kurt Seyt ve Shura Dizisi Oyuncu Kadrosu-Kurt Seyt ve Shura Kitabı Özeti

6 Ocak 2014 Hiç Yorum Yapılmamış
Reklam

Kurt Seyt ve Shura Dizisi Oyuncu Kadrosu Kurt Seyt ve Shura Kitabı Özeti 150x150 Kurt Seyt ve Shura Dizisi Oyuncu Kadrosu Kurt Seyt ve Shura Kitabı ÖzetiŞimdilerde televizyon ekranlarında yeni bir dizinin fragmanları dönmeye başladı.Baş rollerinde Kıvanç Tatlıtuğ ve Farah Zeynep Abdullah’ın oynayacağı dizi şimdiden ses getirdi.Kurt Seyt ve Shura Dizisi Oyuncu Kadrosu-Kurt Seyt ve Shura Kitabı Özeti

Kurt Seyt ve Shura Dizisi Oyuncu Kadrosu

Polisiye ve savaş konulu dizinin baş rol oyuncuları,Kıvanç Tatlıtuğ ve Farah Zeynep Abdullah.Ayrıca Oral Özer Ve Elçin Sangu da oyuncu kadrosu arasında yer alıyor.Dizinin diğer oyuncuları henüz açıklanmadı.Açıklandığında sitemizden öğrenebilirsiniz.

aaaaaa

Kurt Seyt ve Shura Kitabı Özeti
Kitabın kahramanı Kurt Seyd Rus çarı Nicholas’ın askerlerinden biri, Mirza Eminof’un oğludur – üsteğmen Seyit Eminof. Yakışıklı ve hırslı Seyt’ten bahsederken Nermin Bezmen onu aşağıdaki gibi tarif eder.Shura ise soylu Verjensky ailesinin henüz 15 yaşında güzel kızı olan Alexandra Julianova Verjenskaya.

İkisinin yolları bir partide kesişir ve ilk anda birbirlerine aşık olurlar. Buluşmaya başlarlar, Shura Seyt’in arkadaşları ile tanışır. Bir süre sonra ayrılmak zorunda kalırlar. Seyt savaşa gider. Birbirlerini unutmaz mektuplaşırlar.Daha sonra Bolşevik ihtilali gerçekleşir. Seyt bolşeviklerin ölüm listesinde yer alır ve Rusya’dan kaçarak Türkiye’ye gelir. Beraberinde getirdiği silahları Mustafa Kemal’in Kuva-yi Milliyesine teslim eder. Shura sevdiği erkekle birlikte vatanını terk eder. Ailelerini bir daha görmeyen bu ikili hasretlerini birbirlerinin aşkıyla dindirmeye çalışırlar.Nermin Bezmen’in diğer bir kitabı olan Kurt Seyt & Murka bu kitabın devamıdır.

 

Etiketler:

Bu yazı 6 Ocak Pazartesi 2014 saat 22:25 tarihinde Dizi Haberlerikategorisi altında yayınlandı. Bu yazıya yapılacak yorumlardan haberdar olmak için RSS 2.0 beslemesini kullanabilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

Yorum Ekleyebilirsiniz yada Yorumlara Abone Olabilirsiniz. Abone olmak icin tikla via RSS.

Yorum İçinde Sadece Aşağıdaki Html taglarını kullanabilirsiniz.
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*
Önemli Uyarı Sitemizde yer alan yazı, haber, makale, video, yorum ve tüm tıbbi bilgiler sadece genel bilgilendirme amaçlıdır.Bu bilgiler yanlış ve hatalı olabilir yada zamanla geçerliliğini kaybedebilir.Sitede yer alan bu bilgiler hiçbir zaman doktor konsültasyonunun yerini alamaz. Sitemizden indirdiğiniz her türlü dosyayı virüs taramasından geçiriniz.Bu dosyaların güvenilirliğini garanti etmiyoruz.