AnaSayfa » Önemli Bilgiler, Sağlık

Mide Ağrısına Ne İyi Gelir-Mide Ağrısına Bitkisel Çözümler

2 Mayıs 2013 Hiç Yorum Yapılmamış
Reklam

Mide Ağrısına Ne İyi Gelir 150x150 Mide Ağrısına Ne İyi Gelir Mide Ağrısına Bitkisel ÇözümlerÇogunlukla mide ağrısı üşütmeden kaynaklanır.Eğer kronik bir hastalığın belirtisi değilse ya da bilinen herhangi bir ciddi rahatsızlık yoksa bir takım bitkisel çözümlerle ve şifalı besinlerle kolaylıkla giderilebilir.Mide Ağrısına Ne İyi Gelir-Mide Ağrısına Bitkisel Çözümler

Öncelikle midenin dostu olarak en yaygın bilinen besin süttür.Süt gerçekten mide için çok iyi bir ilaçtır.Özellikle ağrınızın başlangıç aşamasında yarım bardak veya bir bardak süt içerseniz ağrınız hemen geçecektir.

Mide ağrısına iyi gelen uzmanların önerdiği diğer besinleri de şu şekilde sıralayabiliriz;

- Yaş veya kuru nane

- Maydanoz

aaaaaa

- Portakal kabuğu ile yapılmış çay

- Papatya çayı

- Evde hazırlanmış vişne suyu

- Bal

- Tarçın

Bu besinlerden size en uygun olanı tüketirseniz mide ağrınızın hafiflediğini görecekseniz.Tükettiğiniz halde bi fark etmemişse muhakkak bir uzmana görünmenizi tavsiye ederiz.

Etiketler:

Bu yazı 2 Mayıs Perşembe 2013 saat 05:15 tarihinde Önemli Bilgiler, Sağlıkkategorisi altında yayınlandı. Bu yazıya yapılacak yorumlardan haberdar olmak için RSS 2.0 beslemesini kullanabilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

Yorum Ekleyebilirsiniz yada Yorumlara Abone Olabilirsiniz. Abone olmak icin tikla via RSS.

Yorum İçinde Sadece Aşağıdaki Html taglarını kullanabilirsiniz.
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*
Önemli Uyarı Sitemizde yer alan yazı, haber, makale, video, yorum ve tüm tıbbi bilgiler sadece genel bilgilendirme amaçlıdır.Bu bilgiler yanlış ve hatalı olabilir yada zamanla geçerliliğini kaybedebilir.Sitede yer alan bu bilgiler hiçbir zaman doktor konsültasyonunun yerini alamaz. Sitemizden indirdiğiniz her türlü dosyayı virüs taramasından geçiriniz.Bu dosyaların güvenilirliğini garanti etmiyoruz.