AnaSayfa » Genel Kültür, Güncel Haberler

Mira İsminin Anlamı Nedir?

10 Ekim 2013 Hiç Yorum Yapılmamış
Reklam

Mira İsminin Anlamı Nedir 150x150 Mira İsminin Anlamı Nedir?Star Tv de ekranlara gelen Med Cezir dizisinde Serenay Sarıkaya’nın canlandırdığı karakterin adı olan Mira birkaç anlama gelmektedir.Daha önce çok duymadığımız bu ismi beğenenler ve çocuğuna koymayı düşünenler için anlamını araştırdık.Mira İsminin Anlamı Nedir?

Mira en bilinen manası ile bir kuyruklu yıldızın ismidir

Latin kökenli bir kelimedir,

aaaaaa

Ayrıca İspanyolca’da ”bak” anlamına geliyor,

Hindistan’da sevgili anlamına geliyor,

Lazca’da Sima anlamındadır,

Rusça’da ”barış” anlamına gelmektedir.

Etiketler:

Bu yazı 10 Ekim Perşembe 2013 saat 07:17 tarihinde Genel Kültür, Güncel Haberlerkategorisi altında yayınlandı. Bu yazıya yapılacak yorumlardan haberdar olmak için RSS 2.0 beslemesini kullanabilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

Yorum Ekleyebilirsiniz yada Yorumlara Abone Olabilirsiniz. Abone olmak icin tikla via RSS.

Yorum İçinde Sadece Aşağıdaki Html taglarını kullanabilirsiniz.
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*
Önemli Uyarı Sitemizde yer alan yazı, haber, makale, video, yorum ve tüm tıbbi bilgiler sadece genel bilgilendirme amaçlıdır.Bu bilgiler yanlış ve hatalı olabilir yada zamanla geçerliliğini kaybedebilir.Sitede yer alan bu bilgiler hiçbir zaman doktor konsültasyonunun yerini alamaz. Sitemizden indirdiğiniz her türlü dosyayı virüs taramasından geçiriniz.Bu dosyaların güvenilirliğini garanti etmiyoruz.