AnaSayfa » Kadınca, Televizyon Programları

Müge Anlı Kiminle Beraber-Müge Anlı Kimdir?

29 Ekim 2012 Hiç Yorum Yapılmamış
Reklam

mge4 150x150 Müge Anlı Kiminle Beraber Müge Anlı Kimdir?Atv ekranlarında her sabah saat 10 da yayınlanan programıyla en çok takip edilen programlardan birisi olan ve adeta fenomen haline gelen Müge Anlı kiminle beraber?

aaaaaa

Atv ekranlarında Müge Anlı ile tatlı sert programıyla senelerdir beğenilerek takip edilen  Müge anlı 10-12-1973 de dünyaya geldi.Geçmişte magazin editörlüğü yapmıştır.Şu anda da sunuculuk yapmaktadır.Burhan Akdağ’la evliliğini 2008 yılında sonlandıran ünlü sunucunun Lidya isminde bir de kızı var.Şimdilerde Müge anlının hiç biriyle birlikte olmadığı bilinmekte.Ünlü sunucu annesi ve kızıyla birlikte yaşamakta.

Etiketler:

Bu yazı 29 Ekim Pazartesi 2012 saat 08:47 tarihinde Kadınca, Televizyon Programlarıkategorisi altında yayınlandı. Bu yazıya yapılacak yorumlardan haberdar olmak için RSS 2.0 beslemesini kullanabilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

Yorum Ekleyebilirsiniz yada Yorumlara Abone Olabilirsiniz. Abone olmak icin tikla via RSS.

Yorum İçinde Sadece Aşağıdaki Html taglarını kullanabilirsiniz.
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*
Önemli Uyarı Sitemizde yer alan yazı, haber, makale, video, yorum ve tüm tıbbi bilgiler sadece genel bilgilendirme amaçlıdır.Bu bilgiler yanlış ve hatalı olabilir yada zamanla geçerliliğini kaybedebilir.Sitede yer alan bu bilgiler hiçbir zaman doktor konsültasyonunun yerini alamaz. Sitemizden indirdiğiniz her türlü dosyayı virüs taramasından geçiriniz.Bu dosyaların güvenilirliğini garanti etmiyoruz.