AnaSayfa » Televizyon Programları, Yaşam Haberleri

Müge Anlı Sinem Yurdanur Olayında Son Durum

18 Eylül 2012 Hiç Yorum Yapılmamış
Reklam

72c ca502 150x150 Müge Anlı Sinem Yurdanur Olayında Son DurumMüge Anlı bu yıl yine geçen seneden beri aranan ve nerede olduğu hakkında bir bilgiye ulaşılamayan Sinem Yurdanur’la açtı.Fakat Sinem Yurdanur’la ilgili tutuklanan ve ceza evinde olan Erdal Güney olayla ilgili bir açıklamada bulundu ve herkesi şoke etti.Ayrıntılar ve Erdal Güney’in açıklaması şu şekilde…

aaaaaa

Sinem Yurdanur olayında geçen yıl İnegöl emniyeti büyük bir çete operasyonu düzenlemişti ve 30 dan fazla kişi göz altına alınmıştı.Yine bu operasyon sırasında bu olayın kilit ismi Emrah kendini kalbinden vurarak intihar etmişti.

En son olarak da halen cezaevinde bulunan Erdal Güney Müge Anlı ekibine açıklamalarda bulundu.Açıklaması şu şekilde”Emrah hep intihara eğilimli bir insandı intihat ettiğine üzülmedim.Sinemi öldürdüğü için intihar etti.Sinemle ilişkisi vardı ve sinemin kendisine ihanet ettiğini öğrenince deliye döndü.Üniversite öğrencileriyle buluştukları evde boynunu kırarak öldürdü ve İnegölün bir ilçesine akarsuya cesedini attı”diye açıklamada bulundu.Şimdi bu açıklamaların gerçekliği araştırılıyor.

Etiketler:

Bu yazı 18 Eylül Salı 2012 saat 08:57 tarihinde Televizyon Programları, Yaşam Haberlerikategorisi altında yayınlandı. Bu yazıya yapılacak yorumlardan haberdar olmak için RSS 2.0 beslemesini kullanabilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

Yorum Ekleyebilirsiniz yada Yorumlara Abone Olabilirsiniz. Abone olmak icin tikla via RSS.

Yorum İçinde Sadece Aşağıdaki Html taglarını kullanabilirsiniz.
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*
Önemli Uyarı Sitemizde yer alan yazı, haber, makale, video, yorum ve tüm tıbbi bilgiler sadece genel bilgilendirme amaçlıdır.Bu bilgiler yanlış ve hatalı olabilir yada zamanla geçerliliğini kaybedebilir.Sitede yer alan bu bilgiler hiçbir zaman doktor konsültasyonunun yerini alamaz. Sitemizden indirdiğiniz her türlü dosyayı virüs taramasından geçiriniz.Bu dosyaların güvenilirliğini garanti etmiyoruz.