AnaSayfa » Kadınca, Kişisel Bakım

Mükemmel Saçın Sırrı Sarımsak Ve Zeytin Yağı-Sarımsak Ve Zeytin Yağlı Saç Bakımı

11 Mart 2013 Hiç Yorum Yapılmamış
Reklam

sarımsak ve zeytin yağlı saç bakım Mükemmel Saçın Sırrı Sarımsak Ve Zeytin Yağı Sarımsak Ve Zeytin Yağlı Saç BakımıHer kadın sağlıklı gür ve parlak saçlara sahip olmak ister.Son yıllarda kadınlarda sık görülen kansızlık ve demir eksikliği sonucunda saçlar dökülmeye ve yıpranmaya maruz kaldı.Aslında bunun çözümü çok basittir.Evde kendi imkanlarınızla sağlıklı ve güzel saçlara kavuşabilirsiniz.Mükemmel Saçın Sırrı Sarımsak Ve Zeytin Yağı-Sarımsak Ve Zeytin Yağlı Saç Bakımı

 

Sarımsağın saça faydaları tüm uzmanlar tarafından belirtiliyor.Ayrıca sarımsak yıpranmış saçları onardığı gibi dökülen saçların yerine yenilerinin çıkmasını da sağlıyor.Bu bakımı uygulayanlar gözle görülür şekilde saçlarında fazlalaşma olduğunu açıklıyor.Zeytin yağının da şifaları saymakla bitmez.Bu ikisinin birleşimi de saçınıza son derece iyi gelecek.

aaaaaa

Peki bu bakım ne şekilde yapılır;

İki şekilde uygulayabilirsiniz.İsterseniz sarımsağı rendeleyin ve zeytin yağı ile karıştırın.Bu karışımı isterseniz bir gün önceden hazırlayabilirsiniz.Hazırladığınız karışım beklerse daha güzel sonuç verecektir.Beklettikten sonra saç diplerinize masaj yaparak ve saç diplerini uyararak güzelce sürün.Her yere eşit şekilde sürdüğünüzden emin olun.Daha sonra bir bone takın.Bu şekilde 1-2 saat bekletin.Herhangi bir şampuanla yıkayabilirsiniz.

Diğer şekli ise önce sarımsağı havanda dövün ve suyunu çıkarın.Bu şekilde saç diplerinize yedirerek sürün.Bu şekilde yarım saat beklettikten sonra zeytin yağını da üzerine sürün.Yine bone taktıktan sonra 1-2 saat bekletin ve yıkayın.

Bu bakımı haftada 1 veya 2 kez uygularsanız farkı siz de gözlerinizle görecekseniz.

Etiketler:

Bu yazı 11 Mart Pazartesi 2013 saat 04:32 tarihinde Kadınca, Kişisel Bakımkategorisi altında yayınlandı. Bu yazıya yapılacak yorumlardan haberdar olmak için RSS 2.0 beslemesini kullanabilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

Yorum Ekleyebilirsiniz yada Yorumlara Abone Olabilirsiniz. Abone olmak icin tikla via RSS.

Yorum İçinde Sadece Aşağıdaki Html taglarını kullanabilirsiniz.
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*
Önemli Uyarı Sitemizde yer alan yazı, haber, makale, video, yorum ve tüm tıbbi bilgiler sadece genel bilgilendirme amaçlıdır.Bu bilgiler yanlış ve hatalı olabilir yada zamanla geçerliliğini kaybedebilir.Sitede yer alan bu bilgiler hiçbir zaman doktor konsültasyonunun yerini alamaz. Sitemizden indirdiğiniz her türlü dosyayı virüs taramasından geçiriniz.Bu dosyaların güvenilirliğini garanti etmiyoruz.