AnaSayfa » Dizi Magazin, Magazin Dünyası

Nejat İşler İntikamdan Neden Ayrıldı?

3 Ekim 2013 Hiç Yorum Yapılmamış
Reklam

 Nejat İşler İntikamdan Neden Ayrıldı?Geçtiğimiz sezon İntikam dizisinde başrol oynayan Nejat İşler beklenmedik şekilde diziden ayrıldı.Dizideki performansı ve oyunculuğu ile oldukça beğenilen oyuncunun diziden neden ayrıldığı merak konusu.Nejat İşlerin sağlık durumu kötü mü?Nejat İşler İntikamdan Neden Ayrıldı? 

aaaaaa

Nejat İşlerin psikolojik durumunun oldukça kötü olduğu gelen haberler arasında.Kendi evinde sürekli alkol alan ve çok az uyuyan genç oyuncu tedaviyi reddediyor.Arkadaşlarının uyarısını da dikkate almayan İşler ”zaten yaşayacağım kadar yaşadım ben böyle iyiyim bana dokunmayın,genç öleyim cesedim yakışıklı olsun”diyerek etrafındakileri tiye aldı..

Genç oyuncu diziden de bu yüzden ayrıldı.

Etiketler:

Bu yazı 3 Ekim Perşembe 2013 saat 09:43 tarihinde Dizi Magazin, Magazin Dünyasıkategorisi altında yayınlandı. Bu yazıya yapılacak yorumlardan haberdar olmak için RSS 2.0 beslemesini kullanabilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

Yorum Ekleyebilirsiniz yada Yorumlara Abone Olabilirsiniz. Abone olmak icin tikla via RSS.

Yorum İçinde Sadece Aşağıdaki Html taglarını kullanabilirsiniz.
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*
Önemli Uyarı Sitemizde yer alan yazı, haber, makale, video, yorum ve tüm tıbbi bilgiler sadece genel bilgilendirme amaçlıdır.Bu bilgiler yanlış ve hatalı olabilir yada zamanla geçerliliğini kaybedebilir.Sitede yer alan bu bilgiler hiçbir zaman doktor konsültasyonunun yerini alamaz. Sitemizden indirdiğiniz her türlü dosyayı virüs taramasından geçiriniz.Bu dosyaların güvenilirliğini garanti etmiyoruz.