AnaSayfa » Magazin Dünyası

Nejat İşlerin Son Sağlık Durumu Nedir?

20 Ocak 2014 Hiç Yorum Yapılmamış
Reklam

Nejat İşlerin Son Sağlık Durumu Nedir 150x150 Nejat İşlerin Son Sağlık Durumu Nedir?En son ”İntikam” dizisinde oynayan ve ikinci sezonda ani bir şekilde ayrılan Nejat İşler bir üredir sağlık sorunlarıyla mücadele ediyor.En son Muğla’nın Bodrum ilçesinde fenalaşan ve yoğun bakıma kaldırılan ünlü oyuncunun eski sevgilisi Berrak Tüzünataç yanından bir an olsun ayrılmıyor.Nejat İşlerin Son Sağlık Durumu Nedir?

En son ”İntikam” dizisinde oynayan ve ikinci sezonda ani bir şekilde ayrılan Nejat İşler bir üredir sağlık sorunlarıyla mücadele ediyor.En son Muğla’nın Bodrum ilçesinde fenalaşan ve yoğun bakıma kaldırılan ünlü oyuncunun eski sevgilisi Berrak Tüzünataç yanından bir an olsun ayrılmıyor.

aaaaaa

Nejat İşlerin Son Sağlık Durumu nedir?

Nejat İşler 48 saatlik kritik süreci atlattığı ve tedaviye yanıt vermeye başladı.Doktoru tarafından yapılan açıklamanın devamı şu şekilde;

“Böbrekler çalışmıyordu ve vücut kirlenen kanı temizleyemiyordu. Yapılan tedaviye bugün akşam saatlerinde Nejat’tan yanıt geldi ve böbrek değerleri yükselmeye başladı.Aynı zamanda akciğerlerdeki suyun boşaltılması için de doktorlar yoğun çaba sarfediyor. Hastanın 48 saatlik kritik süreç içinde ailesi ile de mutabık kalınarak başka bir hastaneye sevk edilmemesi konusunda karar kılındı”

Etiketler:

Bu yazı 20 Ocak Pazartesi 2014 saat 18:01 tarihinde Magazin Dünyasıkategorisi altında yayınlandı. Bu yazıya yapılacak yorumlardan haberdar olmak için RSS 2.0 beslemesini kullanabilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

Yorum Ekleyebilirsiniz yada Yorumlara Abone Olabilirsiniz. Abone olmak icin tikla via RSS.

Yorum İçinde Sadece Aşağıdaki Html taglarını kullanabilirsiniz.
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*
Önemli Uyarı Sitemizde yer alan yazı, haber, makale, video, yorum ve tüm tıbbi bilgiler sadece genel bilgilendirme amaçlıdır.Bu bilgiler yanlış ve hatalı olabilir yada zamanla geçerliliğini kaybedebilir.Sitede yer alan bu bilgiler hiçbir zaman doktor konsültasyonunun yerini alamaz. Sitemizden indirdiğiniz her türlü dosyayı virüs taramasından geçiriniz.Bu dosyaların güvenilirliğini garanti etmiyoruz.