Nejat İşlerin Son Sağlık Durumu Nedir?

Your ads will be inserted here by

Easy AdSense.

Please go to the plugin admin page to
Paste your ad code OR
Suppress this ad slot.

Nejat İşlerin Son Sağlık Durumu Nedir 150x150 Nejat İşlerin Son Sağlık Durumu Nedir?En son ”İntikam” dizisinde oynayan ve ikinci sezonda ani bir şekilde ayrılan Nejat İşler bir üredir sağlık sorunlarıyla mücadele ediyor.En son Muğla’nın Bodrum ilçesinde fenalaşan ve yoğun bakıma kaldırılan ünlü oyuncunun eski sevgilisi Berrak Tüzünataç yanından bir an olsun ayrılmıyor.Nejat İşlerin Son Sağlık Durumu Nedir?

En son ”İntikam” dizisinde oynayan ve ikinci sezonda ani bir şekilde ayrılan Nejat İşler bir üredir sağlık sorunlarıyla mücadele ediyor.En son Muğla’nın Bodrum ilçesinde fenalaşan ve yoğun bakıma kaldırılan ünlü oyuncunun eski sevgilisi Berrak Tüzünataç yanından bir an olsun ayrılmıyor.

Nejat İşlerin Son Sağlık Durumu nedir?

Nejat İşler 48 saatlik kritik süreci atlattığı ve tedaviye yanıt vermeye başladı.Doktoru tarafından yapılan açıklamanın devamı şu şekilde;

“Böbrekler çalışmıyordu ve vücut kirlenen kanı temizleyemiyordu. Yapılan tedaviye bugün akşam saatlerinde Nejat’tan yanıt geldi ve böbrek değerleri yükselmeye başladı.Aynı zamanda akciğerlerdeki suyun boşaltılması için de doktorlar yoğun çaba sarfediyor. Hastanın 48 saatlik kritik süreç içinde ailesi ile de mutabık kalınarak başka bir hastaneye sevk edilmemesi konusunda karar kılındı”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>