AnaSayfa » Televizyon Programları

O Ses Türkiye Cemal Ve Soysal Kardeşler İzleyin

19 Kasım 2013 Hiç Yorum Yapılmamış
Reklam

O Ses Türkiye Cemal Ve Soysal Kardeşler İzleyin 150x150 O Ses Türkiye Cemal Ve Soysal Kardeşler İzleyinO Ses Türkiye yarışmasının 18 kasım pazartesi akşamı yayınlanan bölümünde ikiz kardeşler geceye damgasını vurdu.Cemal ve Soysal isimli ikiz kardeşler Lazca yorumladıkları şarkı ile izleyenlerden ve jüriden tam not aldı.O Ses Türkiye Cemal Ve Soysal Kardeşler

aaaaaa

O Ses Türkiye yarışmasının 18 kasım pazartesi akşamı yayınlanan bölümünde ikiz kardeşler geceye damgasını vurdu.Cemal ve Soysal isimli ikiz kardeşler Lazca yorumladıkları şarkı ile izleyenlerden ve jüriden tam not aldı.

O Ses Türkiye Cemal Ve Soysal Kardeşler İzleyin

Etiketler:

Bu yazı 19 Kasım Salı 2013 saat 07:30 tarihinde Televizyon Programlarıkategorisi altında yayınlandı. Bu yazıya yapılacak yorumlardan haberdar olmak için RSS 2.0 beslemesini kullanabilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

Yorum Ekleyebilirsiniz yada Yorumlara Abone Olabilirsiniz. Abone olmak icin tikla via RSS.

Yorum İçinde Sadece Aşağıdaki Html taglarını kullanabilirsiniz.
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*
Önemli Uyarı Sitemizde yer alan yazı, haber, makale, video, yorum ve tüm tıbbi bilgiler sadece genel bilgilendirme amaçlıdır.Bu bilgiler yanlış ve hatalı olabilir yada zamanla geçerliliğini kaybedebilir.Sitede yer alan bu bilgiler hiçbir zaman doktor konsültasyonunun yerini alamaz. Sitemizden indirdiğiniz her türlü dosyayı virüs taramasından geçiriniz.Bu dosyaların güvenilirliğini garanti etmiyoruz.