AnaSayfa » Önemli Bilgiler

Rüyada Erkek Bebek Doğurmak Ne Anlama Gelir

2 Aralık 2012 Hiç Yorum Yapılmamış
Reklam

ruya tabirleri 146x150 Rüyada Erkek Bebek Doğurmak Ne Anlama GelirRüyalar bir çok anlama gelir.Gören kişiyi bazen anlamsız bir huzura iterken bazen de sıkıntıya sokar.Bu görülen rüyanın şeytani ve Rahmani olmasıyla ilgilidir.Rüya ile ilgili bilinmesi gereken en önemli husus fikirlerine ve kişiliğine güvenmediğiniz kişilere anlatmamanız gerektiğidir.Peki Rüyada Erkek Bebek Doğurmak Ne Anlama Gelir…

 

Rüyada ne görüldüğü kadar gece ne durumda yatıldığı da önemlidir.Ruh hali kötü bir şekilde yatan kişi ona göre rüyalar görecektir.Bu bilinç altıyla doğrudan alakalıdır.Fakat abdetsli yatan kişilerin genellikle rüyaları işaret niteliğinde olabilir.Rüyaları kötüye yormamak gerekir.Her ne kadar kötü rüya da olsa hayırdır deyip hayra yormalıdır.Çünkü rüya nasıl yorulursa öyle şekillenir.Buna bağlı olarak da kötü niyetli insanlara da rüya anlatılmaz.

aaaaaa

Rüyada Erkek Bebek Doğurduğunu gören kişi selamate çıkcağına,müjde ve kurtuluşa işarettir.

Rüyasında doğum yapan kadın bütün sıkıntılarından kurtulur ve rahat eder.

Rüyada doğum yaptığınızı görmek, yeni atılımlara girişmeye, başarı ve servete yorumlanır.

Etiketler:

Bu yazı 2 Aralık Pazar 2012 saat 05:00 tarihinde Önemli Bilgilerkategorisi altında yayınlandı. Bu yazıya yapılacak yorumlardan haberdar olmak için RSS 2.0 beslemesini kullanabilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

Yorum Ekleyebilirsiniz yada Yorumlara Abone Olabilirsiniz. Abone olmak icin tikla via RSS.

Yorum İçinde Sadece Aşağıdaki Html taglarını kullanabilirsiniz.
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*
Önemli Uyarı Sitemizde yer alan yazı, haber, makale, video, yorum ve tüm tıbbi bilgiler sadece genel bilgilendirme amaçlıdır.Bu bilgiler yanlış ve hatalı olabilir yada zamanla geçerliliğini kaybedebilir.Sitede yer alan bu bilgiler hiçbir zaman doktor konsültasyonunun yerini alamaz. Sitemizden indirdiğiniz her türlü dosyayı virüs taramasından geçiriniz.Bu dosyaların güvenilirliğini garanti etmiyoruz.