AnaSayfa » EĞİTİM-ÖĞRETİM, Önemli Haberler, ÖSYM

SBS Lise Yedek Yerleştirme Sonuçları Ve Boş Kontenjanlar 2012-2013

4 Eylül 2012 Hiç Yorum Yapılmamış
Reklam

a8a07167dfa302eef15ce2f06d54606f 150x150 SBS Lise Yedek Yerleştirme Sonuçları Ve Boş Kontenjanlar 2012 2013SBS de ilk tercihler açıklandı ve asıl kayıt hakkı kazananlar tercihlerini yaptı.Bu tercihlerin tamamlanmasının ardından 3 Eylül sabah saat 8.00 dan itibaren boş kalan kontenjanlar açıklandı.

aaaaaa

Boş kalan kontenjanların açıklanmasının ardından boş yerlere diğer tercih yapan öğrencilerin yerleşmesi sağlanacak.

SBS YEDEK YERLEŞTİRME SONUÇLARI İÇİN TIKLAYIN

Etiketler:

Bu yazı 4 Eylül Salı 2012 saat 07:36 tarihinde EĞİTİM-ÖĞRETİM, Önemli Haberler, ÖSYMkategorisi altında yayınlandı. Bu yazıya yapılacak yorumlardan haberdar olmak için RSS 2.0 beslemesini kullanabilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

Yorum Ekleyebilirsiniz yada Yorumlara Abone Olabilirsiniz. Abone olmak icin tikla via RSS.

Yorum İçinde Sadece Aşağıdaki Html taglarını kullanabilirsiniz.
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*
Önemli Uyarı Sitemizde yer alan yazı, haber, makale, video, yorum ve tüm tıbbi bilgiler sadece genel bilgilendirme amaçlıdır.Bu bilgiler yanlış ve hatalı olabilir yada zamanla geçerliliğini kaybedebilir.Sitede yer alan bu bilgiler hiçbir zaman doktor konsültasyonunun yerini alamaz. Sitemizden indirdiğiniz her türlü dosyayı virüs taramasından geçiriniz.Bu dosyaların güvenilirliğini garanti etmiyoruz.