Sinem Yurdanur’un Cesedi Bulundu-Sinem Yurdanur Cinayeti Ve Ayrıntıları

sinem yurdanurun cesedi bulundu 150x150 Sinem Yurdanurun Cesedi Bulundu Sinem Yurdanur Cinayeti Ve Ayrıntıları26 Eylül 2010 tarihinde esrarengiz bir şekilde kaybolan ve bu güne kadar kayıp olarak aranan sinem Yurdanur’un cesedine ulaşıldı.Müge Anlı’ya katılan Sinem’in annesi Şerife anne defalarca programa gelmiş ve feryatlarla kızını aramıştı.Tüm izleyenleri gözyaşlarına boğan Şerife anneyi Tüm Türkiye acı bir şekilde tanımıştı.Sinem Yurdanur’un Cesedi Bulundu-Sinem Yurdanur Cinayeti Ve Ayrıntıları

 

 

Sinem Yurdanur ölü bulundu!
Kayıp üniversite öğrencisi İnegöl Çayyaka Köyü’nün Bozova mevkiinde, battaniyeye sarılı olarak bulundu.

İnegöl’de 2 yıl önce kaybolan Uludağ Üniversitesi öğrencisi 18 yaşındaki Sinem Yurdanur, öldürülmüş olarak bulundu.

Kayıp üniversiteli Sinem’in cesedi, İnegöl’ün Çayyaka ile Boğazova köyleri arasında bir battaniyeyle toprağa gömülmüş vaziyette bulundu.

Güvenlik güçleri olayla ilgili geniş çaplı soruşturma başlatırken, köy çevresinde çalışmalar sürüyor.

26 Temmuz 2010 tarihinden beri kayıp olan Sinem Yurdanur’un soruşturması sırasında polisler Akören ve Paşaören köyü yakınlarında araştırma yapmış ancak bir bulgu elde edilememişti.

Olayla ilgili 60 kişi gözaltına alınırken, 11 kişi de tutuklanmıştı.

CİNAYET NASIL ÇÖZÜLDÜ?

Sinem Yurdakul, Çatalca’dan Bursa’ya geldiği gün Emrah ve arkadaşı Rıfat A., terminalde karşılaştı ve Sinem’in evine gittiler. Burada Emrah, Sinemle kıskançlık yüzünden tartıştı.

Öfkelenen Emrah, Sinem’in boynunu kırıp öldürdü. Ardından Emrah arkadaşı Rıfat A. ile birlikte cesedi bir çarşafa sarıp Emrah’ın otomobiliyle İnegöl’ün Çayyaka mevkiinde kayalıklardan yaklaşık 60 metre aşağıya attı.

Ceset o tarihten bugüne dere yatağında kaldı. Cesette sadece saçlar ve kemikler var.

İnegöl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, çete suçlamasıyla halen cezaevinde yatan Rıfat A., ile savcının özel talimatıyla 5 kez görüştü. En sonunda Rıfat A., 6’ıncı görüşmede cinayeti itiraf etti. Rıfat A. dün cezaevinden izinli olarak çıkarıldı ve cesedin yerini gösterdi.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>