AnaSayfa » Kadınca, Moda

Son Moda Kına Gecesi Kıyafetleri, 2012 Kına Gecesi Kıyafetleri…

24 Temmuz 2012 Hiç Yorum Yapılmamış
Reklam
aaaaaa

kaftan model 1 150x150 Son Moda Kına Gecesi Kıyafetleri, 2012 Kına Gecesi Kıyafetleri...Kına gecelerinin vazgeçilmez rengi kırmızıdır.Genellikle hanımlar kırmızı bindallılar tercih ederken abiye tarzında da tercihlerini kullanabiliyor.Hem abiye hem de bindallı tarzında son moda elbise modelleri.

Etiketler: ,

Bu yazı 24 Temmuz Salı 2012 saat 08:38 tarihinde Kadınca, Modakategorisi altında yayınlandı. Bu yazıya yapılacak yorumlardan haberdar olmak için RSS 2.0 beslemesini kullanabilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

Yorum Ekleyebilirsiniz yada Yorumlara Abone Olabilirsiniz. Abone olmak icin tikla via RSS.

Yorum İçinde Sadece Aşağıdaki Html taglarını kullanabilirsiniz.
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*
Önemli Uyarı Sitemizde yer alan yazı, haber, makale, video, yorum ve tüm tıbbi bilgiler sadece genel bilgilendirme amaçlıdır.Bu bilgiler yanlış ve hatalı olabilir yada zamanla geçerliliğini kaybedebilir.Sitede yer alan bu bilgiler hiçbir zaman doktor konsültasyonunun yerini alamaz. Sitemizden indirdiğiniz her türlü dosyayı virüs taramasından geçiriniz.Bu dosyaların güvenilirliğini garanti etmiyoruz.