AnaSayfa » Televizyon Programları

2013 Survivor Birincisi Kim Oldu?

30 Haziran 2013 Hiç Yorum Yapılmamış
Reklam

Survivor 2013 Birincisi Kim Oldu 150x150 2013 Survivor Birincisi Kim Oldu?Haftalardır devam eden Panama adalarında zorlu şartlarda gerçekleştirilen Survivor yarışmasında final haftasındayız.Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını ve sunuculuğunu yaptığı yarışmada son ikiye gönüllülerden Hilmi Cem Ünlülerden ise Barış Manço’nun oğlu Doğukan Manço kaldı.Peki Survivor 2013 Birincisi Kim Oldu?

Survivor 2013 Birincisi Kim Oldu?

aaaaaa

Haftalardır devam eden Panama adalarında zorlu şartlarda gerçekleştirilen Survivor yarışmasında final haftasındayız.Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını ve sunuculuğunu yaptığı yarışmada son ikiye gönüllülerden Hilmi Cem Ünlülerden ise Barış Manço’nun oğlu Doğukan Manço kaldı.

Survivor 2013 şampiyonluk gecesinde birinci halk oylamasıyla belirlendi.Son ikiye kalan Hilmi Cem ve Doğukan Manço çekişmeli bir Sms mücadelesiyle karşı karşıya kaldı.

Survivor’un birincisi Kıbrısta gerçekleştirilen Final gecesinde Sms çoğunluğuyla Hilmi Cem oldu.Haftalardır devam eden mücadelenin galibi Hilmi Cem olurken aynı zamanda  büyük ödülün de sahibi oldu.

Etiketler:

Bu yazı 30 Haziran Pazar 2013 saat 19:41 tarihinde Televizyon Programlarıkategorisi altında yayınlandı. Bu yazıya yapılacak yorumlardan haberdar olmak için RSS 2.0 beslemesini kullanabilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

Yorum Ekleyebilirsiniz yada Yorumlara Abone Olabilirsiniz. Abone olmak icin tikla via RSS.

Yorum İçinde Sadece Aşağıdaki Html taglarını kullanabilirsiniz.
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*
Önemli Uyarı Sitemizde yer alan yazı, haber, makale, video, yorum ve tüm tıbbi bilgiler sadece genel bilgilendirme amaçlıdır.Bu bilgiler yanlış ve hatalı olabilir yada zamanla geçerliliğini kaybedebilir.Sitede yer alan bu bilgiler hiçbir zaman doktor konsültasyonunun yerini alamaz. Sitemizden indirdiğiniz her türlü dosyayı virüs taramasından geçiriniz.Bu dosyaların güvenilirliğini garanti etmiyoruz.