AnaSayfa » Kadınca, Yaşam Haberleri

Türbanlı Gelinlik Modelleri

23 Temmuz 2012 Hiç Yorum Yapılmamış
Reklam

türbanlı gelinlik2 150x150 Türbanlı Gelinlik ModelleriYaz mevsiminde düğünlerin çoğalmasıyla genç kızları da gelinlik telaşı sardı.Hem değişik hem de güzel bir gelinliğe sahip olmayı her genç kız ister.İşte değişik ve güzel türbanlı gelinlik modelleri.

aaaaaa

 

 

Etiketler:

Bu yazı 23 Temmuz Pazartesi 2012 saat 12:06 tarihinde Kadınca, Yaşam Haberlerikategorisi altında yayınlandı. Bu yazıya yapılacak yorumlardan haberdar olmak için RSS 2.0 beslemesini kullanabilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

Yorum Ekleyebilirsiniz yada Yorumlara Abone Olabilirsiniz. Abone olmak icin tikla via RSS.

Yorum İçinde Sadece Aşağıdaki Html taglarını kullanabilirsiniz.
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*
Önemli Uyarı Sitemizde yer alan yazı, haber, makale, video, yorum ve tüm tıbbi bilgiler sadece genel bilgilendirme amaçlıdır.Bu bilgiler yanlış ve hatalı olabilir yada zamanla geçerliliğini kaybedebilir.Sitede yer alan bu bilgiler hiçbir zaman doktor konsültasyonunun yerini alamaz. Sitemizden indirdiğiniz her türlü dosyayı virüs taramasından geçiriniz.Bu dosyaların güvenilirliğini garanti etmiyoruz.