AnaSayfa » Magazin Dünyası

Türkücü ZARA Gazeteci Akif Beki’yle mi Evlendi

20 Mart 2012 Hiç Yorum Yapılmamış
Reklam

Gazeteci, Yazar Alif Beki, iki hafta önce ünlü türkücü Zara ile evlendiği bilgisi alındı.

Eyüp evlendirme dairesinde gerçekleşen nikahı Eyüp Belediye Başkanı İsmail Kavuncu kıydı. Nikahın büyük bir gizlilik içinde yapıldığı söyleniyor.

aaaaaa

Bir dönem Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın danışmanlığını yapan Akif Beki bir süredir DK Gazetecilik’le anılıyordu. Milliyet Gazetesinin CEO’luğuna getirildiği konuşuluyordu. Akif Beki kendisinden bir çocuğu olan eşinden geçen yıl ayrılmıştı.

TV 8′de türkü programı yapan ZARA, bir dönem İskender Ulus’la evli kalmıştı. 5 Yıl süren bu birliktelik 2007′de sona ermişti.

zara akifbeki 300x132 Türkücü ZARA Gazeteci Akif Bekiyle mi Evlendi

Etiketler: , , , , , ,

Bu yazı 20 Mart Salı 2012 saat 13:35 tarihinde Magazin Dünyasıkategorisi altında yayınlandı. Bu yazıya yapılacak yorumlardan haberdar olmak için RSS 2.0 beslemesini kullanabilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

Yorum Ekleyebilirsiniz yada Yorumlara Abone Olabilirsiniz. Abone olmak icin tikla via RSS.

Yorum İçinde Sadece Aşağıdaki Html taglarını kullanabilirsiniz.
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*
Önemli Uyarı Sitemizde yer alan yazı, haber, makale, video, yorum ve tüm tıbbi bilgiler sadece genel bilgilendirme amaçlıdır.Bu bilgiler yanlış ve hatalı olabilir yada zamanla geçerliliğini kaybedebilir.Sitede yer alan bu bilgiler hiçbir zaman doktor konsültasyonunun yerini alamaz. Sitemizden indirdiğiniz her türlü dosyayı virüs taramasından geçiriniz.Bu dosyaların güvenilirliğini garanti etmiyoruz.